Kategoriler
Blog Ivır zıvır

Offf!

Offf! tabi. Neden? Neden olacak nedir bu çektiğim şu hostingcilerden a.q bıktım ya iki günde veritabanını alt üste ettim şu Türkçe karakter sorunu var ya hiç bu kadar kıl etmemişti beni. Şu an temiz temiz sövüyorum bu mysql veri tabanını icad edene.

Eski wolkanca.com’da Offf! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Offf! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Offf!için 5 yanıt

ah ah bu wolkanın hostinglerden çektiği ne yarabbim. hayır merak ediyorum bu sıkıntıyı herkesmi yaşıyor yoksa wolkancım mı şanssız..🙄

bu hosting firmasının benden habersiz yaptığı değişikliklerden kaynaklanıyor yani deişikliklerden önce haber vermiyolar dolayısıyla noluyo herifler mysql sürümünü değiştiriyor ne bilim farklı özellikler update ediyolar ama haberim yok gidiyor veriler aynen çöpe şimdi uğraşıyorum buradan yani kayyodan tekrar oraya nasıl taşıyacam.

alt bilgi: bu kayyoda bağlantı arada bir gider gelir umarım komple gitmez arada bir gitse iyi yine.

haklısın olmazdı. ahhh ahh… ne işin var volkan senin hostla veritabanıyla ulen git blogger dan aç bir blog sen ne uğraşcan google uğraşsın. dimi?