Kategoriler
Ivır zıvır

Acı

Dertsiz insan varmı? Yok. Hayatta acılar var kime sorsan onun acısı derdi ondan daha nice. Bilgisayarımı kapatıp uyumak için yatağıma giderken bir ses duydum biri bağırıyordu biraz dikkat kesildim ses üst kattan dedemin sesiydi o haykırıyordu acı çekiyordu belli. Dedem diabet(şeker) hastası, şeker onu gözleinden etti sonra bir bacağından ve geçenlerde tekrar ameliyat oldu diğer bacağınıda kestiler. Şimdi sigara yaktım birazdan yatacağım ve uyuyacağım sigarayı içerken dedmin haykırışını duyuyorum ve sigara paketine bakıyorum. Evet acı gerçek böyle sigar içmeye devam edersem ben de dedem gibi olacağım. Belki yıllar sonra sigaranın vucuduma verdiği acıları çekerek bu yazıyı okuyacağım kim bilir yada belki sigarayı bırakmış sağlıklı bir insan olarak. Sigara sigara… Bu lanet şey yüzünden sevim bile beni terketti. Tabi bir tek sigara değil haraketsizlik de büyük bir düşman vucudumuza.

Dün 2 kamyon bilgisayar parçası yükledim ve boşalttım desem? 🙂 evet, exper bilgisayarın deposundan aldık 2 kamyon malzeme. İlgilenen varsa elimde 100lerce harddisk var farklı markalarda kullanılmış öle tek tek yok toptan isteyene veririm bir o kadar CDRW ,loptop ramleri ve diskleri, klavyeler, kullanılmamış sıfır kasalar, envayi çeşit bilgisayar kabloları, şunlar bunlar. Al sana hareket iyi kas yapıyorum soranlara spor salonuna gidiyorum diyorum. 🙂 iyi geceler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Acı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.