Kategoriler
Internet

Facebook hesabı indirmece

facebook-downloadFacebook hesabınızı indirmek için https://www.facebook.com/download veya https://register.facebook.com/download/ adreslerine gidip gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor.

Önce sizden parolanızı tekrar istiyor daha sonra 4 arkadaşınızın fotoğraflarını gösterip onun ismini bilmenizi istiyor ardından download butonu çıkıyor ve tıkladıktan sonra birkaç saat içerisinde e-posta adresinize indirme bağlantısı gönderiliyor.

Facebook hesabını indirince hayret edebilirsiniz. Ben ettim, 1gb download hesabım olduğu için çok enteresan bir tablo ile karşılaştım.

Facebook hesabı indirmece

Neredeyse hiçbir şeyi silmediğim için mesela mesajlarda ilk aldığım mesaj November 9, 2007 at 1:59 pm pilli network test.
İlk fotoğraf albümüm ve duvar mesajım Moda teras – 57 photos April 16, 2008 at 12:48 am

Bilgisayarınıza indirdiğiniz Facebook hesabınızın içeriği şöyle olacak:
Profil sayfanız
Fotoğraf albümleriniz
Videolarınız
Arkadaş listeniz
Notlarınız
Etkinlikleriniz
Mesajlarınız

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Facebook hesabı indirmece başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Facebook hesabı indirmeceiçin 8 yanıt

sayfa bulunamadı diyor cevap:

türkçe kullanıyorsanız ingilizceye çevirmeniz gerekiyor şu an.

peki bu indirdiğimiz bilgileri başka bir hesaba geri yükleme gibi bir şansımız var mı? varsa bunu yapabileceğimiz yer konusunda bir bilginiz var mı?

indirilen facebook hesabını geri yükleme olayı "şu anda" yok.

facebook’um patlatıldı ve bilgilerimi indirmiştim şuanda duruyo bunu nasıl geri yükleyeblirim yardımcı olablrmsiiniz? arkadaşlardan biri sormuştu ama aradan aylar geçti belki böyle bişey çıkmıştır diye soruyorum