Kategoriler
Internet

GncPLAY, Facebook’da her gün şarkı hediye ediyor

Gnctrkcll'ilerin son oyuncağı gncPLAY, müziksiz duramayanlara her gün bir şarkı hediye ediyor.

gncPLAY

Hediye şarkıyı kazanmak için gncPLAY'ın Facebook'taki resmi fan sayfası olan https://www.facebook.com/pages/gncPLAY/94840089445 adresini ziyaret edip sayfaya üye olmak gerekiyor. Daha sonra gün içerisinde Turkcell tarafından açılan konu başlığının altına, gncPLAY'deki "en sevdiği şarkıyı" ve "beğenme sebebini" yazan gnctrkcll'liler, akşam saat 18.00'den sonra açıklanacak sonucu beklemeye başlıyor. Girilen tüm yorumları değerlendiren Turkcell, gün sonunda en sevdiği şarkıyı "niçin en çok beğendiğini" en iyi açıklayanın cebine gncPLAY'deki favori şarkısını gönderiyor.

Sosyal medyaya kurumsal olarak 3 hafta önce katılan Turkcell, tüm abonelerini Facebook, Twitter ve Friendfeed'deki kurumsal hesaplarına katılmaya çağırıyor.

Turkcell Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=1810546601
FriendFeed: http://friendfeed.com/turkcelltrkcll
Twitter: https://twitter.com/turkcell

Eski wolkanca.com’da GncPLAY, Facebook’da her gün şarkı hediye ediyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, GncPLAY, Facebook’da her gün şarkı hediye ediyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.