Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Facebook’dan video indirme

Bildiğiniz üzere sosyal imleme aracı olan Facebook son günlerde oluşturulan gruplar sayesinde bolca videonun paylaşıldığı bir araç oldu. Bunda Youtube sitesinin ülkemizde hala kapalı olmasının rolü de yatsınamaz sanırım.


Efendim bugün sizlere izlediğiniz videoları kaydetmenizi sağlayan bir Mozilla Frefox eklentisinden bahsetmek istiyorum. Kendimde severek kullandığım bu eklenti sayesinde facebook ta izlediğim ve beğendiğim videoları bilgisayarıma indirip tekrar tekrar izleyebiliyorum. Öncelikle şuradan bilgisayarınıza Firefox indirin kurun. Daha sonrada şuradaki eklentiyi Mozilla Firefox a kurup browserınızı tekrar başlatın.

Şimdide Facebook a girip videoları indirin 🙂 kolay gelsin.

Eski wolkanca.com’da Facebook’dan video indirme veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Facebook’dan video indirme için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.