Kategoriler
Internet

Facebook’da kullanıcı adı kullanılacak

Facebook profillerinin adresleri şu anda şu şekilde adresleniyor: https://www.facebook.com/profile.php?id=585597475 Facebook blogunda bugün yazılan bilgiye göre 13 Haziran 2009 tarihinden sonra bu adresler artık https://www.facebook.com/isminiz seklinde olabilecek. İsminiz kısmını da istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Bu kullanıcı adlarına Google gibi popüler arama motorlarının sonuçlarında çıkacak kullanıcı adları girebilirsiniz insanları profillerinize ulaşması için daha rahat yönlendirebilirsiniz.

faceboook username 1

faceboook username 2

faceboook username 3

Facebook blog.

Bu arada Alexa sıralamasına göre itiraf.com’u geçmiş blogum 🙂 Ersan Özer’in sitesinin üzerinde 297. sırada wolkanca.com. [via] (ekran görüntüsü)
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Facebook’da kullanıcı adı kullanılacak başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bana göre sistem yine numaralardan işler. yani wolkanca ismini birkaç kişi kullanabilir. yinede tetikte olmak lazım, ne olur ne olmaz 🙂

bence bu olay kötü oldu. kendi ismimin google arama motorunda üst sıralarda resimlerim vs vs gibi şeylerle facebook sayfamın çıkmasını açıkcası istemiyorum. neyse ki farklı bir seçim yapabiliyormuşuz.

teşekkürler

o emre yorum yazmış buraya 🙂

diğer arkadaşlara;
bu şeye benzedi domain kapma olayına. ben ismim soy ismimi yazsam yeter bunu ticarete döken olur mu acaba. ama sanırım profildeki ad soyad bilgilerini değiştireceksin ki ancak isminden başka kullanabilesin, büyütmeyelim 😛 .

sayın wolkanca 🙂

notunuzda ersan özer'in kurduğu itiraf.com satılalı çok oldu. ersan özer'in şu an alakası yok o sitenin

sayın duygu kafanız mı güzel yoksa doğuştan mı böylesiniz. ilk yorum ne yazıkki giremiyorum ikinci yorum seni çok seviyorum ve her gün açıyorum giriyorum.

girip girmemek konusu ayrı bir web sitesine seni çok seviyorum diye yazmak da apayrı bir şey, allah akıl fikir ihsan etsin, amin 😀

sayın ibran siz kimsiniz ersan özer a.ş avukatı mı yoksa sen ersan özer sin de başka isim ile mi yazıyorsun.

kendisinden hiç haz etmem zaten, çok büyük iş yapmış gibi havallı havalı takılır ancak, iş geliştirme okey de kendini geliştirme adamlık notu benden pekiyi değil artisin teki. ha yalakalık edecek eleman tükenmeyeceği için benim düşüncem de onun pek umurunda olmaz tabii o da başka mesela.

yürü canım bak işine gücüne.