Kategoriler
Internet

Flickr tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyor

Flickr son günlerde üyleri ile bazı konularda sıkıntı yaşıyor, önce Yahoo’nun Microsoft'a satılma tehlikesinde bir gerilim oluştu Flickr Microsoft'a satılmasın diye üyeler ayaklanmıştı, daha sonra Flickr'a eklenen video hizmeti de üyelerin çoğu tarafından tepki ile karşılanmıştı.

Flickr üyeleri arasındaki bu sıkıntıyı ciddiye almış oalcak ki “tatlı yiyelim tatlı konuşalım” stratejisiyle üyelerine tatlı ısmarlıyor.
Flickr'ın ısmarladığı bedava tatlıyı (donut) alabilmek için üyelerin bu amaç ile açılmış gruba katılması yeterli.
We Demand Donuts adındaki grup üyelerine ücretsiz tatlı için önceki şart 20 bin grup üyesine ulaşmaktı. Ancak son gelişmeler ışığında anlaşılan yönetim uzlaşmacı bir tavır sergilemeye karar verdi ve bir gün belirledi: 16 Nisan. Bu günde San Fransisco sahil bölgesindeki Donut dükkanına gelen tüm Flickr üyeleri, birer adet bedava Donut yiyebilecek.

flickr loves you

Ben işlerimden dolayı gidemeyeceğim ama giden olursa benim içinde yiyebilir.

Eski wolkanca.com’da Flickr tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Flickr tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.