Kategoriler
Ivır zıvır

Ev arkadaşı arıyorum

Güncel İlan 3

Gamze ben ben de ev arkadaşı arıyorum, Bakırköy merkezde olması lazım çok eşya olması sorun değil ben de eşya alıyorum zaten şu anda ama düzgün olması tercihim. Bben bankacıyım farklı amaçlarla ev arkadaş arayanlar mümkünse bana bulaşmasın bay bayan fark etmez.
e-posta: gamzelim_0741@hotmail.com dan ulaşabilirler.

Güncel İlan 2

Merhaba İzmr bornova Evka3 de 2 bayan oturmaktayız, acil 1 bayan arkadaş aramaktayız. Gelecek olan kişi 130TL ev kirası ile 150TL depozito verecektir.
Telefon 0507……… ulaşabilirsiniz.

Güncel İlan

Yayla meydana 5 dakika mesafede, komple eşyalı ev, 700TL kira veren öğretmen yanına ev arkadaşı arıyor.
İletişim:
Telefon: 0555……….
e-posta: ozgurdeniz1_1@hotmail.com

İstanbul’da ev arkadaşı arayan arkadaşlar lütfen buraya ilan vermek istiyorsanız wolkanca @ gmail.com adresine yazın ilanınızı buraya yazalım.

Internet’ten ev arkadaşı nasıl aranır bilmiyorum inanın, bir hayli araştırma yaptım ev arkadaşı konusunda, bir sürü kaynağa ulaştım. Çoğunlukla öğrenciler ev arkadaşı arıyorlar, bayan yanına bayan, bay yanına bay gibi ilanlar da bir dolu ilan sitesinde var.

Ev arkadaşı konusu gerçekten çok önemli bir konu, öyle tanımadığın etmediğin insanlarla bir evi paylaşıyorsun yani zorlukları bir düşünün, biri sigara içer, diğeri içmez, biri eve arkadaşını getirir vs. gibi bir dolu problem oluşabiliyor. Onun için baştan bunu konuşmak faydalı oluyor.

Ben ailemle yaşıyordum, bazı problemlerden dolayı ailemden biraz apar topar olarak ayrıldım, normal bir gelirim var aylık bin lira civarı sabit ve İstanbul’daki ev kiraları tek başıma yaşamamı zorlaştırıyor. Yani yaşıyorum ama elimde beş kuruş kalmıyor eğer tek başına ev kiralarsam.

Bu yüzden bir ev arkadaşı arayışındayım. Evi olan ya da yeni ev kiralamayı düşünen arkadaşlar veya arkadaş ile birlikte oturmak istiyorum.

Benim çalıştığım ofis Bakırköy’de, ev’den çok fazla bir beklentim yok, İstanbul’da mümkünse ulaşımı kolay bir yerde olması yeterli. Ev arkadaşım veya arkadaşlarımdan beklentim ise sadece kafa uyuşmamız olacak düzeyde genç olmaları, eve yabancı şahısları getirmemeleridir. Kiranın ve diğer faturaları eşit şekilde paylaşacağız, zaten ev’den sabahları çıkıp akşam saatlerinde eve gelen bir insanım.

Bu bir ilan diyebiliriz, siz wolkanca.com okurları arasında bu tür arayışta olan, ev arkadaşı arayan tanıdıklarınız varsa veyahut siz de böyle bir ev arkadaşı arayışı içindeyseniz lütfen bana telefon veya e-posta ile ulaşın. Buraya yorum da yazabilirsiniz.
Teşekkürler.