Kategoriler
Ivır zıvır

İstiklal caddesinin “yerli” yersiz müzisyenleri

Bazı insanlar nerede olursa olsun yerliler.

istiklal muzisyen

Filmlerden yerli olarak bildiğimiz tanıdığımız abi ablaların gelip İstiklal Caddesinde müzik yapması mesela, İstikal Caddesine gidersin sanki sen değil onlar yerli sen yabancı yersiz yurtsuz o.ç tekisin, evet bu da garip bir cümle oldu diğerlerleri gibi.

İstiklal Caddesinde o kocaman aletlerle ne bileyim garip garip enstrümanlarla müzik yapan abiler aslında Çorumluymuş bizi yiyorlarmış ben öyle duydum. Bir daha İstiklal Caddesinde bu tür garip kıyafetler garip müzik aletleri ile çalan ve para toplayanlar görürsem kimlik soracağım.

Bu arada topladıkları para ile Antalya da arazi satın almışlar ve organik sebze meyve işine girmişler, organikte iyi para varmış.

Eski wolkanca.com’da İstiklal caddesinin “yerli” yersiz müzisyenleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İstiklal caddesinin “yerli” yersiz müzisyenleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.