Kategoriler
Ivır zıvır

Trio Sanat Galerisi: Körler ve Renkler

Trio Sanat Galerisi sezon açılışını genç kuşakla yapıyor. Saeid Esmaeily ve Serdar Akkılıç 13 Ekim'de Trio Sanat Galerisinde.

Serdar Akkılıç Saeid Esmaeily

Türk resim sanatının usta isimlerinin yanı sıra genç yeteneklerin başarılı çalışmalarına da yer veren Trio Sanat Galerisi kendine has tarzını İstanbul'un gizemli dokusuyla birleştirip çağdaş içinde klasiği, klasik içinde çağdaşı bize sunarak şimdiden çok farklı sanat severin dikkatini çekmeyi başaran Saeid Esmaeily ve resimlerinde günümüz dünyasına farklı bir gözle bakan, yarattığı soyut dünyayı kullanarak resimlerini seyredenleri kendi dünyasında kısa bir gezintiye çıkararak umutsuzluk içinde dahi umudun tekrar nasıl yeşerebildiğini gösteren Serdar Akkılıç ile sezon açılışını 13 Ekim'de yapmaya hazırlanıyor.

Eski wolkanca.com’da Trio Sanat Galerisi: Körler ve Renkler veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Trio Sanat Galerisi: Körler ve Renkler için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.