Kategoriler
Blog

3. Türk Blog Yazarları Ankara buluşması

Efendim 2 kere hoş sohbet ve muhabbetle geçirdiğimiz toplantılarımızın (1., 2.) 3.sü de geldi çattı 🙂 9 Agustos 2008 tarihinde saat 18:30’da Sakarya Caddesindeki heykelin önünde buluşuyoruz ve istersek akşam yemeği yiyoruz istersek yemeden terası olan barlardan birini seçip oturuyoruz.

Tabi bu sadece ön fikir yani geleceklerin isteğine göre şekillenecek 😉 Ama gidilecek yer belli gibi İnn’de buluşacağız. Terasına çıkıp hoşça vakit geçireceğiz.

Ah sonunda o kasvetli ve kırmızılı Bistro’dan kurtulduk 😛 Yani güzel yer ama hiç ısınamadım ya. Neyse bu sefer açık havada olacak. Şimdi de yaz geldi tabi içelim güzelleşelim deniyor. Bakalım be kadar güzelleşeceğiz 😛

Tekrar yineliyorum bakın bayan arkadaşlarım gelin sizde. Valla çok güzel bir ortam. Yabancılık da çekmezsiniz. Bakalım benden başka bayan blogcu arkadaşım da olacak mı?

Katılacakların kayıtları bu sefer üçüncü toplantıya büyük ihtimalle katılamayacak ama toplantı kaydı için çok güzel bir arayüz hazırlayan Erhan Yakut’un sistemini kullanacağız.

Kaydınızı Buradan Yaptırabilirsiniz! Cep telefonu numaranızı girmeniz, toplantı günü size ulaşmamız veya sizin bize ulaşmanız açısından önemli.

Birinci buluşmadan;
tby ankara 1

İkinci buluşmadan;
tby ankara 2

Sorularınız ve önerileriniz için Beyn’e alalım sizi lütfen 😉