Kategoriler
Blog

GencGrafiker

Genç GrafikerMerhabalar ben Mustafa, uzun zamandır blog yazıyorum ama her zaman yeniden başladım. Hani gönül ister ki tek bir blogum olsun ve sadece orda yazayım ama olmuyor, olmasını temenni ediyorum. Kimi zaman hosting aksamalarından ki bu konuda oldukça yaralıyım, kimi zamanda benden kaynaklanan isteksizliklerden dolayı. Bu sefer tek bir blogla yeniden başlayıp, aynı blogla devam etmek istiyorum, gelişim aşamasında ise sizlerden destek bekliyorum.

Bahsi gecen yeni açtığım blogum gencgrafiker.com;
Bu blogu açmadan önce internette oldukça fazla dolaştım ve web tasarım konusunda video anlatımı yapan pek site olmadığını fark ettim, ben de boş zamanlarımda dreamweaver, photoshop, SWiSHmax konusunda bildiklerimi ve yeni öğrendiklerimi videolu, resimli ve yazılı olarak sizlere en basit şekilde anlatarak paylaşmak istedim ve bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarla iletişim kurmak, tanışmak isterim. Şuan oldukça yeni olan blogumun zamanla ve sizlerin destekleriyle gelişmesini istiyor, anlattıklarımın sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum.

Yorumlarınız, kendimi ve blogumu geliştirmemde yardımcı olacaktır. Şimdiden herkese teşekkürler.

Eski wolkanca.com’da GencGrafiker veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, GencGrafiker için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

GencGrafikeriçin 5 yanıt

sadece grafik yazacaksın diye bir olay yok ki, "bakın bir şey buldum" diye bile yazabilirsin. yani öyle geliştir, kendin ol falan. kişisel blog da budur. o blogu böylece kesinlikle bırakmazsın, wolkanca gibi 😉 çok değişiklik istersen bu blogu baştan başa değiştirmek olmasın. 😉

ayrıca blog yazmayı bırakmamak bir kenara tanışacağın zaman(host sorunların için) yazılarınla beraber (bedava veya ücretli farketmez) taşın 😉

o zaman sana hayırlı olsun diyelim 😉 valla çok süper olur öyle bir blog yaparsan 🙂

bu arada logon çok hoşuma gitti. benim foruma da yapsana bir dene 🙂 (bu şakaydı 🙂 )

blogun açılmadı. sonra yeniden denicem 😉