Kategoriler
Internet

CompuCorner Online Alışveriş Merkezi

Bilgisayardan aksesuarlarına ; cep telefonlarından elektronik eşyalara kadar aradığınız herşey bu sitede. Bizzat satış noktasını görüp inceleyen ben size buradan alışverişi tavsiye ediyorum. Üye olun ve üyelik avantajlarından yararlanın benden söylemesi.

2000 yılında kurulan ve 6 yıldır BT sektörüne hizmet veren Compucorner 'in hedefi “hizmette kalite, hizmette güven, hizmette süreklilik ” felsefesiyle hareket etmektir.
Bu amaçla CompuCorner müsterilerinin beklentilerini daima zamanında karşılamaya odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. CompuCorner, dünyaca kabul edilmiş markaları etkin ve verimli olarak, müşterilerine ulaştırılmasını sağlayan; kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine öncelik vererek bunu bir ilke haline getiren; “hizmette sınır yoktur” ibaresini misyon edinmiştir.
Teknolojinin hızla geliştiği dünyada, yenilikleri CompuCorner güvencesiyle, önde gelen ve hatta birbirleriyle rekabet eden birden fazla markanın ürünlerini stokunda bulundurmaktadır.
CompuCorner, arz ve talepler doğrultusunda hızla değişen teknolojiyi müşterilerine teknik servisi ile ürünlerinde en az 2 yıl garanti ile ulaştırılmasını sağlamaktadır.
Bilgisayar donanım, çevre birimleri ,multimedya tüketici elektroniği zincirine ofis ürünleri halkasını da ekleyerek ev,ofis ve profesyoneller için ürün gamını genişletmiştir.

Eski wolkanca.com’da CompuCorner Online Alışveriş Merkezi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, CompuCorner Online Alışveriş Merkezi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.