Dot.Tk Türkiye’ye geliyor

Türkiye’den kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan, ücretsiz alan adı ve çoğu arkadaşın ismi duyunca yabancılık çekmeyeceği .tk uzantılı adresler veren internet şirketi Dot.Tk Türkiye’ye geliyor.

dot.tk

29 mayıs perşembe günü sbah saat 09:30 da Sofa Oteli M katında düzenlecek toplantıda Türkiye'de sunacağı hizmetlerin tanıtımını yapacaklar. Bu toplantıya davetli ve katılacaklar şuradaki formu doldurmaları veya ilgili arkadaşlara bilgi vermeleri gerekiyor. Toplantıya özellikle bloggerların katılmasını arzu ediyorlar. Aksilik olmaz ve programıma uyarsa blogger olarak ben de orada olacağım.

29 mayıs tarihinden sonra Dot.Tk'nın hizmetleri hakkında detaylıca bir yazı wolkanca.com da olacak.

Türkiye’ye yeni bir alan adı geliyor!
Türk internet sektöründe bir devrim yaşanıyor. Pek çok ülkede alan adı sunan Dot TK, hızlı, kolay ve uygun maliyetli alan adlarıyla artık Türkiye pazarında!
Dot TK'in Türk kullanıcılara sunacağı hizmetlerin tanıtılacağı basın toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

dot.tk

Sofa otel ulaşım:
Addres: Teşvikiye Caddesi No:123 Nişantaşı İstanbul
Tel: +90 (212) 368 18 18
E-posta: info@thesofahotel.com

Top 22 Best Domain Name Generators in 2020
Alan adınızın kolayca hatırlanması ve bir anlamı olması, markanın ne yaptığını veya ne sattığını açıklamanız önemlidir.
Bununla birlikte, bazen markanızı yansıtan akılda kalıcı bir ad bulduğunuzda, mükemmel alan adı kullanımda olabilir ve bu da sizi başka bir ad aramaya zorlar.
Bugün, seçiminize ve işinize göre alan adı oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç bulunmaktadır. İşte, özellikleri ve bağlantıları ile en iyi alan adı oluşturma aracı.
https://www.guru99.com/best-domain-name-generators.html

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Dot.Tk Türkiye’ye geliyoriçin 11 yanıt

vay be demek ki tek çakal ben deilmişim.. 😀 hey gidi günler hey.. nostalji oldu eski günlerimi anımsadım.. aklıma gelen her adresi alırdım dot.tk dan..

dot tk türkiye'ye geldi, ii güzel hoş gelsin. ben eskiden de kullanıyordum. tikinet özelliği yok türkçesinde bildiğim kadarıyla.bazo özellikler kısıtlı. bunu bir yadan bıraktım ücretli omasına ne demeli? bu servisin ingilizcesi bedava iken, türkçesi neden ücretli. kalitelerinden birşey mi değişti? yoo… ücretlendireceklerse ingizlicesini de öyle yapalardı. neden türk insanına farklı muamele yapılıyor.

geldi geldi sevinin paraları almaya geldi.bedava olana kadar kimse almaz fiyata bak peh .com alırım daha iyi

ya ben bir domain name aldım, ama aldığım domainler listesinde görünmüyor. ama yazdığım hosta göre çalışıyor. ben host name i değiştirmek istiyordum, ama gözükmüyor bu domain listemde.