Kategoriler
Internet

Dot.Tk Türkiye’ye geliyor

Türkiye’den kullanıcı sayısı oldukça yüksek olan, ücretsiz alan adı ve çoğu arkadaşın ismi duyunca yabancılık çekmeyeceği .tk uzantılı adresler veren internet şirketi Dot.Tk Türkiye’ye geliyor.

dot.tk

29 mayıs perşembe günü sbah saat 09:30 da Sofa Oteli M katında düzenlecek toplantıda Türkiye’de sunacağı hizmetlerin tanıtımını yapacaklar. Bu toplantıya davetli ve katılacaklar şuradaki formu doldurmaları veya ilgili arkadaşlara bilgi vermeleri gerekiyor. Toplantıya özellikle bloggerların katılmasını arzu ediyorlar. Aksilik olmaz ve programıma uyarsa blogger olarak ben de orada olacağım.

29 mayıs tarihinden sonra Dot.Tk’nın hizmetleri hakkında detaylıca bir yazı wolkanca.com da olacak.

Türkiye’ye yeni bir alan adı geliyor!
Türk internet sektöründe bir devrim yaşanıyor. Pek çok ülkede alan adı sunan Dot TK, hızlı, kolay ve uygun maliyetli alan adlarıyla artık Türkiye pazarında!
Dot TK’in Türk kullanıcılara sunacağı hizmetlerin tanıtılacağı basın toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

dot.tk

Sofa otel ulaşım:
Addres: Teşvikiye Caddesi No:123 Nişantaşı İstanbul
Tel: +90 (212) 368 18 18
E-posta: info@thesofahotel.com

Top 22 Best Domain Name Generators in 2020
Alan adınızın kolayca hatırlanması ve bir anlamı olması, markanın ne yaptığını veya ne sattığını açıklamanız önemlidir.
Bununla birlikte, bazen markanızı yansıtan akılda kalıcı bir ad bulduğunuzda, mükemmel alan adı kullanımda olabilir ve bu da sizi başka bir ad aramaya zorlar.
Bugün, seçiminize ve işinize göre alan adı oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç bulunmaktadır. İşte, özellikleri ve bağlantıları ile en iyi alan adı oluşturma aracı.
https://www.guru99.com/best-domain-name-generators.html