Kategoriler
Konuk Yazar

Aşkııımm Baksana Bana..AŞKIIIIMM

Ne güzel şarkı değilmi süper hatta 🙂 durmadan aynı şeyi tekrarlıyor ne dediği de anlaşılmıyor, ben şok oldum duyunca bu dedim nazan öncel olamaz.Neyin olamayacağını anladım biliyormusunuz? İki şarksı hemen moda oldu diye sanatçı olunamayacağını anladım.Bu şarkıdan olsa olsa

cep melodisi olur. baksana diye seslenir bizde duyarız hehehehe

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

kız her sabah dinliyoruz radyoda arabada radyoyu açıyoruz direk aşkıım! harika nazan önceli öpüyorum mujks. nazan öncelin diğerlerinden farkı bütün şarkılarını kendi yaşadıklarından yazıyormuş geçen öle bişiler demişti bir yerlerde. senide öpüyorum muzlupasta.

wolkancım yapma yaa. senin için söylemiyorum ama milletçe severiz zaten böyle şarkıları. bize çakkıdı olsun, a…koysunlar, allah belamızı versin, çikita muz yiyelim.. ama çoğumuz bilmez dönülmez akşamın ufkundayız şarkısını ve hatta selçuk tekay, ömür göksel kimdir bilmez.. hiphopla boğulmuşuz biz sanatı yozlaştırmışız artık anlayışlarımız da değişmiş..

irenc bir şarkı bence sahsen ben aşkım kelimesını hıc sevmeyen bırısıyım aşk kelimesi bana cok yapmacık gelıo o yuzden bu zatimuhterem yorumlarınıza katılmadıgımın altını cizereim..

bundan sonra bu şekilde yorum yapanların anında üyeliği iptal edilecektir duyrulur. ben kabul etmiyorum böyle şeyleri. wolkanca ben den de sorulur bilmeyenler öğrensin.