Kategoriler
Internet

Angry Birds browserda oynanıyor

Angry BirdsAngry Birds gerçekten mobil dünyanın en popüler oyunu, Apple iOS, Android platformlarından sonra şimdi Crome tarayıcı üzerinden oynanabiliyor.

Oyun kızdırılmış kuşların sağda solda gördükleri her şeyi kırıp dökmeleri üzerine sapanla kuş atılan bir oyun, çok saçma olması herhalde çok popüler olmasını sağladı 🙂

Oyunu tarayıcınızda oynamak için Google Chrome tarayıcınızı açın yoksa indirin öyle açın, Google hesabınıza giriş yapın ve Chrome Web Store gidip oradan oyunu indirin. 70 den fazla Angry Birds bölümünü oynayabileceksiniz.

Angry Birds Oyun

Angry Birds tarayıcıda WebGL kütüphanesi ile çalışıyor, bilgisayarınıza Chrome Frame yüklü ise diğer tarayıcılardan da oynamanız mümkün. chrome.angrybirds.com sayfasına girerek oyunu hemen dahil olabilirsiniz.

Eğer güçlü bir sisteminiz yoksa oyunda takılma olabilir, bu durum için de geliştiriciler SD versiyonunu yapmışlar daha ufak daha az işlemci harcayan versiyon o halde sizin için, eğer güçlü bir bilgisayarınız varsa HD versiyonunu rahat rahat oynarsınız, tamamen ücretsiz.