Kategoriler
Internet

CitySurf – Türk Google Earth

citysurf

Meşhur Google Eart programının bir benzeri Piri Reis Bilişim Tek. Müh.Yazılım Eğtim Tic. Ltd. tarafından yapılmış bir Türk yazılımı.

CitySurf

… Kentleri 3 Boyutlu görüntüleyen ve detaylı bilgiler sunan internet tabanlı yazılımdır. Citysurf; uydu görüntüleri ve haritaları birlikte görüntüleyerek internet üzerinden sizlere ulaşmasını sağlar.

Gelişmiş arama motoru sayesinde 3D ekranda istenilen Adrese ve Binaya çok hızlı erişim imkanı sunar.

Gerçek arazi modeli kullanır, bu modelle entegre uydu görüntüsü üzerinde istediğiniz önemli merkeze (okullar, camiler, parklar vb..) uçarak ulaşmanızı imkan tanır. Citysurf; dağıtık sunucu mimarisine sahiptir. Bu sayede terrabayt larca veriyi düşük bant genişliğine sahip ağlarda bile hızlı bir şekilde sunar. Citysurf; çeşitli ve farklı çözünürlükteki veri setlerini destekler. Landsat, İkonos ve Quickbird uydusuna görüntüleri kullanabildiği gibi 25 cm hassasiyetindeki hava fotoğrafları ile 10- 90 metrearasında değişen yükseklik verilerini kullanabilir.

Download / indir

Kullanım?

Ekran görüntüleri

screenshot citysurf 1 screenshot citysurf 2 screenshot citysurf 3 screenshot citysurf 4 screenshot citysurf 5 screenshot citysurf 6