Kategoriler
Tech

Microsoft PC Yöneticisi

Microsoft PC Yöneticisi/PC Manager. PC’nizi sessiz ve güvenilir bir şekilde koruyun.

Windows 10 ve 11’de kullanılabilen Microsoft’un PC Manager isimli uygulaması ile kullanıcılar, temel bilgisayar bakımını kolayca gerçekleştirebilir ve cihazlarının hızını yalnızca tek bir tıklamayla artırabilir. Bu uygulama, disk temizleme, başlangıç ​​uygulaması yönetimi, virüs taraması, Windows Update kontrolleri, işlem izleme ve depolama yönetimi gibi bir dizi özellik sunmakta.

Microsof’un resmi uygulaması olduğu için güven verici ve çok sık kullandığım özellikleri içeriyor bu yüzden ben kullanmaya başladım, 3. parti bir program yerine bunu kullanmanın bana daha güvenilir geldiğini belirtmeliyim.

Şu an beta sürümünde olan Microsoft PC Yöneticisi/PC Manager uygulaması hakkında daha fazla bilgi ve indirmek için: https://pcmanager-en.microsoft.com/

Microsoft PC Manager’ın temel özellikleri:

  • Depolama Yöneticisi – nadiren kullanılan uygulamaları kolayca kaldırın, büyük dosyaları yönetin, bir temizlik gerçekleştirin ve geçici dosyaları otomatik olarak temizlemek için Akıllı Depolama’yı kurun.
  • Sağlık Kontrolü özelliği -kapatmak için olası sorunları, virüsleri ve başlangıç programlarını tarar. Kaldırılacak gereksiz öğeleri belirlemenize yardımcı olarak sisteminizin performansını optimize eder.
  • Açılır Pencere Yönetimi – açılır pencerelerin uygulamalarda görünmesini engelleyin.
  • Windows Update – bekleyen güncellemeler için sisteminizi tarar.
  • Başlangıç Uygulamaları – PC’nizdeki başlangıç uygulamalarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın, böylece sisteminizin başlangıç performansını optimize edebilirsiniz.
  • Tarayıcı Koruması – Zararlı programların varsayılan tarayıcınızı değiştiremeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, varsayılan tarayıcınızı değiştirmenizi sağlar.
  • Süreç Yönetimi – optimum sistem performansı ve kaynak kullanımı sağlayarak herhangi bir etkin süreci kolayca sonlandırmanıza olanak tanır.
  • Anti-virüs koruması – Windows Güvenliği ile tam entegre. Bilgisayarınızı istediğiniz zaman koruyun.

Microsoft PC Manager, Windows 10 (sürüm 1809 veya daha yenisi) ve Windows 11’’de kullanım için özel olarak optimize edilmiş tamamen ücretsiz bir araçtır.