Facebook’da test çözenlerden kurtulmak

Ya da kurtulamamak işte bütün mesele budur.

Öyle böyle değil, internet hayatımıza girdi ve bununla yaşamak zorundayız, her geçen gün daha da yabana yayılan ve çılgınlaşan bir internetimiz var hamdolsun.

Facebook’da bu testleri icat edenin baştan minakoyiim ve sonra bundan nasıl kurtulabiliriz ona bakalım.

facebook-hesabim_1240750526919

Şimdi bir yolu o sağ altta çıkan bildirim şeysine tıkladıktan sonra onun sağ üstündeki “Tümünü Gör” bağlantısına tıklayarak açılan sayfada o testlerin tıklarını kaldırmak. Fakat bu yöntemde tamamen testleri hayatımızdan çıkarmak mümkün değil, bu sadece size gelen test bildirimlerini kapsıyor yani bundan sonra icad edilecek testler orada yok. Yine de en basit yol bu, deneyin.

İkinci yol Facebook da hesap ayarlarından, “Hesabım” sayfasında “Bildirim” sekmesini seçin oradan ilgili değişikliği yapın. Bu da sağlam bir yöntem.

Üçüncü yol testleri çözen insanları bulun ve yok edin.

Dördüncü yol kendinizi yok edin.

Beşinci yol Facebook’u ve Mark Zuckerberg i yok edin.

Altıncı yol, bilgisayarı balkondan aşağı atın ve tatile çıkın, Rixos'a gitmeyin orada vayles varmış.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bu tercihler sadece mail gelmesini onluyor.
ben videolardan bıktım o yuzden dun uyuzlk olsun diye alakasız 30 tane video post ettim. news feed'imde baska bir bok gorunmuodu. cok eglendim x)

basta bende cok kiziyordum ama 😀 can sikintisina birebir geldigi icin tüm testleri yaptim, yapacak test kalmadi 🙂 ve ondan sonrada tüm testlere ignore cektim. bagimlilik yapiyo ama 🙂

inanirmisiniz facebook'a giresim yok artik. günde 3-4 defa giriyorum. 40 kişilik lisem her girişimde 5-6 bildirimlik iş çikartiyor maaşallah. hepsi de falanca arkadaşin şu testi çözdü, yok şu test her derde deva… o yüzden biktim iyice. facebook kendi kendini tüketiyor böyle saçmaliklarla.

sonuçlar hep yararımıza hep işimize gelen bilgiler olduğundan dolayı sarıyor 😀