Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Çin'in etohum'u ve dikkat çeken 15 startup

çin-startupEtohum'un açıkladığı yatırım yapılacaklar 15 listesine size duyurmuştuk. Bugün Çin Günlüğün de Çin'in en çok dikkat çeken 15 startup ı adlı bir liste yayınlandı. Liste Çin'in 2008 yılında en dikkat çeken yatırımlarını listelemiş, listede dikkat çeken ise mobil uygulamalar. Listeye bakıldığında 2009 yılına damgasını mobil uygulamalar vuruyor olacak.

Çin Günlüğünün yazdığı habere göre 2008 yılı içinde Web 2.0 kelimesi Çin'deki en popüler kelimeler arasındaymış. Çin Günlüğü'nün yaptığı listeye buradan ulaşabilirsiniz. Çin pazarına girmeyi düşünüyorsanız, ya da Çin'de yapılmış web projelerini Türkiye'ye getirmeyi düşünüyorsanız buradan iletişime (http://www.cingunlugu.com/iletisim/) geçebilirsiniz.

Çin Günlüğü: Çin'de en çok dikkat çeken 15 startup

Eski wolkanca.com’da Çin'in etohum'u ve dikkat çeken 15 startup veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Çin'in etohum'u ve dikkat çeken 15 startup için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.