Cim Bom Marica’yı al

Dün akşam oynanan Romanya-Türkiye milli maçını heralde hepimiz izlemişizdir. çok kötü bir oyunla 2-0 yenildik malum. Maçta en fazla dikkati çeken oyuncu kimdi diye soracak olursam büyük çoğunluğunuz “Marica” diyecektir. Uzun boylu olmasına rağmen çok hareketli bir oyuncu, özellikle aşağıdaki videoda da görüleceği gibi İbrahim Toraman’ı nasıl geçtiğini hepimiz gördük, spikerin hemen hemen her cümlesinde “Marica” ismi geçti. Şimdi asıl meseleye gelelim; bir Cimbomlu olarak takımımızın harıl harıl avrupada milyon dolarlarla forvet aradığı şu dönemde bu oyuncunun Galatasaray'ın aradığı futbolcu olduğunu düşünüyorum ve “Marica Galatasaraya” kampanyasını başlatıyorum.

Not: adım Ayhan, 5 senedir internet kullanıcısıyım fakat hiç bu işin mutfağına girmemiştim sadece izleyiciydim, bundan sonra wolkanca yazarlarına Voltran (Voltran: 80'li yıllarda en çok seyrettiğim çizgi film) nicki ile ben de katılmış oluyorum, bu fırsatı verdiği için Volkan Yılmaz'a buradan teşekkür ederim. Bismillah, bu ilk yazım arkadaşlar umarım beğenirsiniz ve desteklersiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Cim Bom Marica’yı aliçin 5 yanıt

öncelikle ilk yazın hayırlı olsun. inş alırlar bende beğendim. zaten artık günümüz futbolunda (ömer üründül gibi konuştum 😀 ) uzun boylu hareketli forvetler iş yapmaya başladı. liverpoollu kuyt, sevilla'lı kerzhakov dün kü marica bu tip futbolculara iyi örnek.

marica ismini futbolu iyi takip edenler yaklaşık 1 senedir duyuyorlar zaten.. lucescunun bir keşfidir !! shaktarda gösterdiği performansla bu sene geçen sezonu almanyada şampiyon olarak tamamlayan stuttgart takımına transfer oldu !! hemde oldukça yüksek bir bonservis ücretine !! kısacası gs ya transfer olması zor hemde çok zor !!