Milli takım marşları ve şarkıları

Bu gece gerçekten çok şanslıydık, gerçekten çıldırdık, Euro 2008 de yarı finaldeyiz. Euro 2008 de 10 sarı ve 1 kırmızı kartla en çok kart gören takımız, yarı finalde rakip Almanya.

Ne zorlukları aştık, ne maçlar ne finaller.. Bir finali daha bu kez Viyana'da geçtik! Güçlü Hırvatistan önünde bir mucize daha yaşadık! 1-0′lık yenilgiden uzatmanın uzatmasında kurtulduk ve penaltılarda mucizeyi yarattık'! Teşekkürler çocuklar' Türkiye yarı finalde!
Euro 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda çeyrek final ikinci maçında, Türkiye Hırvatistan ile Viyana'da karşı karşıya geldi.
Ernst Happel Stadı'nda oynanan karşılaşmada Türkiye uzatmalar sonunda 1-1 biten maçta penaltılar sonunda Hırvatistan'ı eleyerek yarı finale kaldı!.
Bu maçtan galibiyetle ayrılan Türkiye 25 Haziran Çarşamba günü İsviçre'nin Basel kentinde yapılacak yarı final karşılaşmasında, çeyrek finalde Portekiz'i safdışı bırakan Almanya ile finale çıkma mücadelesi verecek!

Milli takım için yapılmış şarkılar ve marşların videolarını topladım buraya koydum, iyi izlemeler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

reraraar nasıl anlatırlır içimdeki sevgi içimdeki mutluluk herşey güzeldi rüştünün o hatası ahricinde semih galiba bu adam nöbetç doktor ve mahkemeden sonra nöbetçiliğe yenilik yaptı nöbetçi golcülük.

rüştü o hatayı yapmasaydı türkiye son dakika da gol atamazdı, hırvatlar tam sevinmişken semihin golüyle dağıldılar ve 3 penaltı kaçırdılar, bir de burdan bakmak lazım.

çok güzel hazırlamışsınız çok beğendim ellerinize sağlık futbolcularada çaba gösterdikleri için teşekkürler belki final coşkusunu yaşayamadık ama yinede bize yarı final coşkusu yaşattığınız için teşekkür ederiz sizi çok seviyorum daha doğrusu seviyoruz

ben 13 yaşindayim adim zehra milli takim size çok teşekkür ediyorum lütfen fatih hocam onlari birakamyin sizde onlara büyük destek veriyorsunuz sizi bizde seviyoruz onlar kadar milli takim belki yenemedik ama bize yari final coşkusu yaşattiğiniz için teşekkür ederiz sizi çok seviyoruz ianin bize sonsuza denk yaninizdayiz haydi gösterin kendinizi yenin nolur onlari sizi seviyorum ve içimdeki bu sevgi ölsemde tükenmeyecek tekrar teşekürler canimi isteseniz şit parçalara böler veririm size sizi seviyoruz……………………..

ben yine zehra bu arada geçtüğüm 7. c. sinifina öpücükler gönderiyorum milli eğitim vakfi 60. yil uçanevler ilk öğretim okulu müdürüne selamlar nurhan hocam iyi tatiller

türkiyeyi çok seviyoruz türk halkı olarak türkiyeyi tutuyorum aşkım türkiye başka bişey düşünmüyorum sadece her maçta kazanmamızı istiyorum hadi türkiye göster kendini aşkım

bir tanem türkiye türkiyeyi hiç kimseye değişmem aşkım türkiyem ay yıldız bizim herşeyimiz hadi türkiye dünya sesimizi duysun türkiye göster kendini bir tane türkiye türkiyem ileri

burada süleyen bütün çocukların süledikleri yanlış ben türküm ne mutlu türküm diyene türkiye gösterir kendini kazandırır bizi

almanya böyle hilekarlık yapıp kendini yere atarsa türkiye hiç bir maçı kazanamaz hakem hiç güzel değildi.

çok güzel çokseviyorum bu marşı ve milli takımımıza başarılar diliyorum

çok beğendim. çççççççokk ama çokkk güzel olmuş.
muhteşem.

bencede arkadaşlar çok güzel marşlar eeee kimin marşları bizim türkiyemizin marşları

çok güzel milli takıma başarılar dileriz her zaman yenicez herzaman biziz şampiyon şampiyon türkiye türkiye türkiye oo…

çok güzel olmuş vallah .
sizde izleyin sizedetavsi ederim??
çok beyenirsiniz marşı.
küfür yazanlar adresini yazsın oldurucem gidince oraya?
vallaha izleyin çok güzel??*?

falla çokkkkk güzel teşekür ederim sana kim yaptıysa herkese iyi akşamlar ve iyi geceler yorumcularım saol

helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn harika olmuş ispanyaya yenildik ama bosnaersiğ yok edecez

semih ve ardayı cok seviyorumarda cok tatlısın seni benim kadar kimse sevemez gs nin yıldızı

şarkılar süper ötesiii ama keşka hakan şükürde olsaydı ama neyse bir yinede şampiyonluğa gideriz bu arada bütün kızlar ardayı seviyor neresi güzel hem kısa hemde tipi kaymış çünkü suratına top çarpmış bak bnde gslim hiç böle sevmiyorum aman neyse başarılar

çok iidir isdpanya maçında hiç fark etmez yenilmeemiz biz zoru severiz biz türküz bosnayıda ezer geceriiiiiiz

galatasaray bu sene şanpiyon olcak gibime geliyor galatasaray bu zezon kupayi alacakkkk.

reraraar nasıl anlatırlır içimdeki sevgi içimdeki mutluluk herşey güzeldi rüştünün o hatası ahricinde semih galiba bu adam nöbetç doktor ve mahkemeden sonra nöbetçiliğe yenilik yaptı nöbetçi golcülük.

ne zorlukları aştık, ne maçlar ne finaller.. bir finali daha bu kez viyana’da geçtik! güçlü hırvatistan önünde bir mucize daha yaşadık! 1-0′lık yenilgiden uzatmanın uzatmasında kurtulduk ve penaltılarda mucizeyi yarattık’! teşekkürler çocuklar’ türkiye yarı finalde!
euro 2008 avrupa futbol şampiyonası’nda çeyrek final ikinci maçında, türkiye hırvatistan ile viyana’da karşı karşıya geldi.
ernst happel stadı’nda oynanan karşılaşmada türkiye uzatmalar sonunda 1-1 biten maçta penaltılar sonunda hırvatistan’ı eleyerek yarı finale kaldı!.
bu maçtan galibiyetle ayrılan türkiye 25 haziran çarşamba günü isviçre’nin basel kentinde yapılacak yarı final karşılaşmasında, çeyrek finalde portekiz’i safdışı bırakan almanya ile finale çıkma mücadelesi verecek!