Kategoriler
Medya

Cem Yılmaz ve Ali Tınay

alipfqCem Yılmaz'ın yaptıklarını ettiklerini bilmeyenimiz taktir etmeyenimiz ve bunlara kakara-kikiri gülmeyenimiz yoktur. Cem geçen sene Türk Telokom ile yaptığı reklam anlaşmasında, belirli periyotlarla reklam filmleri sunacaktı. Karşılığında 2 milyon $ gibi büyük bir rakamla aldı zaten. Düşünsene o miktarı sana teklif ettiklerin ''hayal faslı…'' Son zamanlar da reklam furyasında dönen yeni reklam filmi, "Ali Tınay"ı vurgulamakta. Kendi hazırladığı animasyon ve ''üç kağıtçı, çakal ve dolandırıcı'' bir adamı oynuyor.

Sanıyorum ki, bundan sonra Ali Tınay üzerine yazacak senaryolarını. Ali abinin en güzel olayı da her durumdan bir şekilde yırtmasıdır.

İşin aslı duyduğum ve okuduğuma göre "Recep İvedik" başarısından sonra gaza gelen Cem Yılmaz, Ali Tınay üzerine oynayıp yeni bir film üzerinde çalışıyor. Bu durum hoşuma gitmedi değil. Önceden olsa Cem Yılmaz tekti, şimdilerde ise tatlı bir rekabet içinden içten içe.

Recep İvedik'in platformu ayrı biraz belki, içimizden biri ama ikisi de nihayet olarak aynı yolda buluşuyor "Türk insanı buna güler" Ali Tınay'ın yeni filmleri komik ve başarılı olacağa benziyor. Muhtemelen bu yazımı size 2-3 ay sonra "ya bak ben demiştim Ali Tınay'ın olayını" diye keşif sahibi olarak hatırlatacağım.

Eski wolkanca.com’da Cem Yılmaz ve Ali Tınay veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Cem Yılmaz ve Ali Tınay için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.