Kategoriler
Medya

Saba Tümer'in Digitalage dergisindeki röportajı

saba-tumerDigitalage dergisi Şubat sayısında Saba Tümer ile röportajına yer vermiş. Enes Taşkıran'ın yaptığı röportaj Digitalage'in her ay bir ünlü ile gerçekleştirdiği Digi-Test bölümünde.

Kişisel blogunuz veya web siteniz var mı sorusuna Saba, "Yok. Düşünmüyorum ama benim adımı almışlar galiba" demiş. Sabacım bidenem adın soyadın .com.tr yi kimliğin ile başvurup alabilirsin güzelim, kaç tane Saba Tümer var?

Her gün mutlaka ziyaret ettiğiniz web siteleri sorusuna da Saba şöyle cevap vermiş, "Medyatava, Odatv, Uçankuş, Facebook, Medyafaresi, Google, Amazon, Habertürk". Saba bak buraya da bak her gün, hem ben seni her Allahın gecesi izliyorum ama.

Roportajın tümünü Digitalage dergisini satın alarak okuyabilirsiniz ama valla Digitalage hiç kusura bakmasın şimdi Saba Tümer'in röportajını buraya koyuyorum.

Birgün yollarımızın kesişeceğini biliyordum Saba Tümer 🙂 Ben sadece izleyici ve okurum bu arada arkadaşım.

Eski wolkanca.com’da Saba Tümer'in Digitalage dergisindeki röportajı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Saba Tümer'in Digitalage dergisindeki röportajı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

ya bu saba tümer in programını hemen her gece izliyorum habertürkte bunun kadar neşeli bir sunucu daha yok türkiye de

saba hanfendı sızı cok beyenıyorum cok guzelsınız sızın le tanışmak cok ıstıyorum bu kadar guzellık olmaz masallah