Uğur Özmen büyüklüğünü gösterdi

Sevgili arkadaşlar, değerli abimiz Uğur Özmen blog sitesine konu ile alakalı bir yazı girdi: http://ugurozmen.com/blog/pazarlama/hata-yaptim
Kendi tayfaları bu blogun ve yazarının karizmasını çizmenin öyle kolay olmadığını deneyerek öğrenmiş oldu. Hoca da olsanız bilimde deneyin herşeyden daha önemli bir şey olduğunu bilmelisiniz, pazarlama da bir bilimdir.

facebook-blog-wolkanca-ugur-ozmen

Kendisine teşekkür ederim, internet ortamındaki birçok insan benim klavye delikanlısı gibi görmüşler evet haklılar, ben de iki gündür yaptıklarımdan hoşnut değilim, etrafımdaki bütün insanlar yapma, sakin ol, dur diye, hatta beni bir odaya kitlemek gibi acayip düşüncelere kapılmışlar.

Fakat ben etten, kemikten bir insanım, Uğur hoca’yı çok yakından olmasa da tanıyan, bilen, takip eden, ondan birçok şey öğrenmiş bir insanım. Aynı masada oturduk, el sıkıştık, o ve diğer hepsi ile.

Ayrıca bakınız ekran görüntüsü resimde göreceksiniz Uğur Özmen karizmasını çizmeye çalıştığı bu blogun Facebook’daki grubuna da üyedir.

Daha fazla uzatmayacağım. Rahat olun, herkes işini yapsın, mutlu olun, mutlu edin, adam kayırmayın, kıyakçılık ve ayakçılıkla bana gelmeyin.

Hocam tekrar hatırlarırım, her kuşun eti yenmez! Kuş ve balık çeşitlerinin nasıl yendiği de bir bilimdir.

Konu kapanmıştır, ben kapattım başkası değil.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

gerçi olayı iki taraf da kapatmış ama hoca öyle senin lehine, özür bağlamında bir büyüklük göstermemiş, kendi karizmasını kurtarmanın büyüklüğünü göstermiş. aranızdaki ilişkiyi bilmem dışarıdan (iki kişiyi de yazdıkları dışında tanımayan) tarafsız biri olarak gördüklerimi ifade ediyorum.
amiyane tabirle yazısında sana çaktıkça çakmış.
senin dile getirdiklerini haklı çıkaracak hiçbir kelime yok yazısında. hata yaptığını kabul ediyor ama bu sana karşı takındığı tutumu hata olarak gördüğü anlamında değil, en başta seni muhatap almasının hata olduğunu dile getiriyor.
neyse, ortalığı karıştırmış olmayayım, al takke ver külah kapatmışsanız olayı bana da bok yemek düşer.

emir
en nihayetinde bir hocadır, öğretmendir. ben saygısız bir haraket yapmak istemem. sadece bir iftira attı gaza gelip ve o da çok insan da bu yaşananlardan güzel bir ders aldı diye düşünüyorum.

o kariyere ve o pozisyona sahip bir insandan bu kadarını bile çıkarttırabilmek benim için kafi. herhangi biri olsam ne bana bu şekilde saldırma durumunda olurdu ne de sitesine öyle bir yazı yazmak için vakit ayırırdı. bu şu demek, ben sesimi çıkarttım ve alacağımı aldım, hiç sesimi çıkartmasaydım o sitesine yazıyı da yazmayacaktı rakı balık takılmaya devam edecekti. şükür ki yazmış bugün, yoksa felaket projeler yapmıştım ciddi ciddi.

o sitesine yazmasıyla benim de kendisinin de boş yere üzülmesini önledi. benim üzülmemde ki neden bir öğretmenin, bir hocanın, üniversiteyi ben doğmadan bitirmiş benim kadar çocuğu olan biri için hiç gereksiz haraketler yapmam olacaktı. onun içinse yaptığı görmezden gelmeyi, iftirasını, ahlaklı ve ahlaksız kelimelerini kendine yontması, çıkarları için adam karalamayı vs. internetteki karizmasına bir çivi gibi kazımam olurdu.

ha büyük ihtimalle şimdi volkan bak söyledi, yazdı etti, yapmadı, korktu vs. gibi şeyler deyip eğeleneceklerdir ama. ben gaza gelmem hoca olmanıza gerek yok adam olmak için.

hoca direkt olarak özür dilediğini belirtmemiş ama volkan bu açıklamayı özür olarak kabul etti sanırım.boşver en iyisi uzamamasıdır.hem unutma ''affetmek en asil intikam''..