Kategoriler
Ivır zıvır

Uğur Özmen büyüklüğünü gösterdi

Sevgili arkadaşlar, değerli abimiz Uğur Özmen blog sitesine konu ile alakalı bir yazı girdi: http://ugurozmen.com/blog/pazarlama/hata-yaptim
Kendi tayfaları bu blogun ve yazarının karizmasını çizmenin öyle kolay olmadığını deneyerek öğrenmiş oldu. Hoca da olsanız bilimde deneyin herşeyden daha önemli bir şey olduğunu bilmelisiniz, pazarlama da bir bilimdir.

facebook-blog-wolkanca-ugur-ozmen

Kendisine teşekkür ederim, internet ortamındaki birçok insan benim klavye delikanlısı gibi görmüşler evet haklılar, ben de iki gündür yaptıklarımdan hoşnut değilim, etrafımdaki bütün insanlar yapma, sakin ol, dur diye, hatta beni bir odaya kitlemek gibi acayip düşüncelere kapılmışlar.

Fakat ben etten, kemikten bir insanım, Uğur hoca’yı çok yakından olmasa da tanıyan, bilen, takip eden, ondan birçok şey öğrenmiş bir insanım. Aynı masada oturduk, el sıkıştık, o ve diğer hepsi ile.

Ayrıca bakınız ekran görüntüsü resimde göreceksiniz Uğur Özmen karizmasını çizmeye çalıştığı bu blogun Facebook’daki grubuna da üyedir.

Daha fazla uzatmayacağım. Rahat olun, herkes işini yapsın, mutlu olun, mutlu edin, adam kayırmayın, kıyakçılık ve ayakçılıkla bana gelmeyin.

Hocam tekrar hatırlarırım, her kuşun eti yenmez! Kuş ve balık çeşitlerinin nasıl yendiği de bir bilimdir.

Konu kapanmıştır, ben kapattım başkası değil.