Kategoriler
Medya

Temiz Futbol istiyoruz

Birkaç yıldır Türkiye’de ki futboldan hiç keyif almıyordum herhalde benimle hem fikir çok insan vardır, şans oyunlarının ve TV lerde ki rantların çok yükselmesi ile futbolun %85’i saha dışına çıkmıştı. Yani asıl futbolun omlası gereken ve biz seyircileri tek ilgilendiren kısmı saha içi mücadele harici her türlü alavere dalavere futbolda vardı bu çok açık.

Aziz Yıldırım


Ergenekon davasını başlatan savcıların Türkiye futboluna da temizlik için girmesi futbolu gerçekten seven insanalrı sevindirmiştir, ben eminim önümüzdeki sezon da Futbol çok keyifli olacaktır.

Ceza alması muhtemel takımlar var bunlardan ilki Fenerbahçe, Fenerbahçe’nin küme düşürülmesini istemem ama gerçekten bir şike varsa şampiyonluğu olması gereken takıma verilmesi gerekir.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım gibi insanlar o kadar büyük servetlere ve büyük işlere sahip olmalarına, Türkiye’nin en büyük futbol takımlarını yönetmelerine ve bu saygınlığa sahip olmalarına rağmen neden böyle pis işlere bulaşırlar anlamıyorum umarım bu sorgulamalar göz boyama değildir gerçekten sonuca ulaşır.

Ayrıca şu an mecliste bulunan Futbolcu başta Hakan Şükür ve diğer futbola yakın insanların bu işleri takip etmesini isterim.