Kategoriler
Blog

Blogu WordPress’e geri taşıdım

Arkadaşlar bir sürü e-posta geldi blogla ilgili bu yüzden hemen kısa kesip açıklama yazacağım.

Blogu WordPress e geri taşıdım

Bu günlerde çok yoğunum tatlı bir yoğunluk bu inşallah, tatildi oydu buydu zaten canım da sıkkın bu işlere keyfi kalmadı s2p bıraktılar, o yüzden kusura bakmayın çok ilgilenemiyorum bu işlerle dolayısıyla aksaklık olunca hemen müdahale edemiyorum.

Ve uzun süre neyse o aksaklık devam edebiliyor. Ama yine de el alışkanlığı herhangi bir aletle bir şekilde girip sağ solu kontrol ediyorum.

Blogu taşıdım biliyorsunuz, nasıl taşıdım heemn sorarlar ben sormadan yazdım bile https://wolkanca.com/siteyi-blogger-dan-wordpress-e-trafik-kaybetmeden-tasima/, mnokoduğumun piyasasında zaten ne yapsan kopyalıyorlar iyi bir şey iş yapsan bok atıyorlar insanın içinde iş yapma hevesi kalmıyor sonra neden biz böyleyiz, ebeninkinden.

Blogda yazanlar bu bloga kayıt olsunlar onlara mail attım lütfedip okuduysalar devam edebilirler görmedilerse güle güle onlara.

Herkes rahat olsun.

Anlayışınız için müteşekkirim, anlayışsız yavşakların da taaaaa .minakoyim, hatta alemin kralı benim s2tirn lan i’m the best alayına rest.

s2p ve s2tirin yazınca sanki sansürlüyormuş gibi oluyor, böyle yazınca daha iyi olurmuş, gerizekalılık ama olsun s2tirin siktirin anlamına geliyor filan. Çok acayip insanlar var şimdi mail filan atarlar ne bileyim ekşisözlüğe yazarlar göt, sik vs. organlardan bir korkumuz yok olsa arkamızı bir yere yasalamadan blog yazmazdık ibneler(bu ibneler ekşisözlük’de ki çakma-entel ibneler üstünüze alınmayın).