Feedback (geribildirim) iletişim butonu yapmak

Sürekli sorulan bir soruya cevap olarak yazacağım yazı için bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim Blogger 🙂

Şimdi bu Feedback şeysi var blogun kenarında, onu sürekli soranlar var(çok fazla) sormayıp başka şekilde yapanlar ama beğenmeyenler de var. Aşağıda hem Blogger eklentisini hem de eklentisiz şeklini yazacağım.


Şimdi aşağıdaki butona tıkladığınızda Blogger blogunuza Feedback butonunu eklemiş olacak. Eklerken veya ekledikten sonra içerisinde bulunan https://wolkanca.com/iletisim-formu.php kısmını kendi iletişim formu adresinizle değiştirin, ayrıca yine içerisindeki style şablonunu da kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Ve manuel olarak ise şu bağlantıya tıklayarak kodları alabilir blogger blogunuzun temasına yazabilirsiniz veya şuradaki kodları alıp blogger blogunuzda herhangi bir widget içine yazabilirsiniz. WordPress ve diğer siteler için ise kodlar şu şekilde oluyor. Sorularınızı bu yazının altına yazın lütfen.

Bir sonraki yazı da Facebook daki arkadaşların sorduğu şu Twitter, Lasfm vs. nasıl bağlanıyor otomatik gönderiyor zımbırtılarını yazacağım ona göre bir yere ayrılmayın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.