Kategoriler
Blog

Blogsuz hayat çok bayat!

KAyyo.comBu gün çok sevgili hosting firmamız Kayyo sorunlar yaşadı ve blogsuz kaldık ftp yok, site yok, blog yok, yok oğlu yok blogsuz da olmuyomuş be alışıyor insan yaza yaza Hıncal Uluç gibi olduk vallah. Bazen bir şeylere ya da bir yerlere bakarken aklıma bir sürü şey gelir kelimler, sözleri fikirler cevaplari sorular bun aklıma gelenleri aynı anda kağıda yazıya dökseydim herhalde Hıncal Uluçu’n elinden mesleğini alırdım :D… Kayyo böle sorunlar yaşatmaya devam ederse bize eğer siteyi başka bir hosta taşıyacağım alt yapıyı hazırladım bu host yurt dışında diye ikinci plandaydı ama bu gün fikrim değişti bakalım ilerki zamanlar bize neler gösterecek.

Eski wolkanca.com’da Blogsuz hayat çok bayat! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogsuz hayat çok bayat! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Blogsuz hayat çok bayat!için 2 yanıt

evet volkan blogsuz yaşanmıyormuş. boşlukta kaldım sanki,tam da alışmışken pakize suda olmaya 🙂 bu sorunların tekrarlanmaması dileğiyle..

ya lanet hayatlar sistematik kurulu olarak gösterilmekten vazgeçilmeli bence yaşadım hayat çok berbat cehenneme git lahm