Kategoriler
Internet

Bedavacılar için free hosting

Bizim bir Kayyo vardı hani eskiden yaptığı etik dışı uygulamadan sonra bedava hizmetlerden yararlanmak isteyen kullanıcılar yeni kaynaklar arayışına girdi. Bende o bedavacılardan biriydim, aşağıdaki iki siteyi bildirgec’de gördüm ve para ile satın aldığım hosting hizmeti ile neredeyse birebir bir hizmet verdikleri için direk daldım. [via] ve diğerine [via] bedava hosting için tıklayın.

Kategoriler
Multimedia

ImageVue ile sitemize albüm yapalım

Uzun zamandır yazmak istediğim şu “Albüm” olayını yazmak istedim. Bu Albümü oluşturmak gerçekten çok basit bize bunun için gereken dosyalarımızı barındıracak bir hosting ve alan adı, hosting için benimde yaptığım gibi ücretsiz bir seçenek olan Kayyo.Com u kullanabilirsiniz aynı şekilde kayyo ya üye olduğunuzda zaten isminiz.kayyo.com şeklinde alan adına da sahip olacaksınız.

Kategoriler
Blog

Kayyo.com a WordPress Kurmaca

Kayyo.com’dan bedava 50 Mb hostunuzu aldınız ve WordPress kurmak istiyorsunuz. Yapacağınız ilk şey WordPress i indirmek buradan indirebilirsiniz. İndirdiğimiz dosya sonsurum.zip isimli. Bu sıkıştırılmış dosyayı öncelikle bilgisayarımızda açıyoruz. Uzun uzun nasıl açılacağını vs. analatacaktım ama bunları bilmiyorsanız WordPress kurmayın gidip bir bilgisayar kitabı alın. Eğer Kayyo.com dan da bir hesap almışsanız mailinize ftp adresinizle ilgili […]

Kategoriler
Internet

Filelodge.com’a alternatif upload siteleri

Baktımki insanlar mağdur öleeee dolanıyorlar ortada şu Msn Spaces ciler yok mu filelodge.com a alternatif spces mizde müzik koyacaz Volkan abiiii!! ❗ diye sorup sorup duruyorlar. Ulan dedim yazayım şöle siteleri dize dize okusun bizim çocuklar ahanda aşağıda bir sürü site size.

Kategoriler
Blog

Blogsuz hayat çok bayat!

Bu gün çok sevgili hosting firmamız Kayyo sorunlar yaşadı ve blogsuz kaldık ftp yok, site yok, blog yok, yok oğlu yok blogsuz da olmuyomuş be alışıyor insan yaza yaza Hıncal Uluç gibi olduk vallah. Bazen bir şeylere ya da bir yerlere bakarken aklıma bir sürü şey gelir kelimler, sözleri fikirler cevaplari sorular bun aklıma gelenleri […]