Kategoriler
Blog

Blograzzi editör arıyor

Arda Kutsal'ın TRT1 radyo programında duyduğum editörler arıyoruz konuşmasını ve daha sonra Blograzzi blogunda sorup cevap aldığım bir haberi size duyurmak istedim. Blograzzi içeriğinin yönetilmesi ve destek mesajlarının cevaplanmasından sorumlu olacak editörler arıyor. Pozisyon yarı-zamanlı (part-time) olup, vardiya usulü çalışma modeli uygulanacakmış.
blograzzi Başvurmak için CV’nizi ve ve ön yazınızı bilgi(at)blograzzi.com adresine gönderebilirsiniz. Başvururken istenen bir kaç bilgi var, neden Blograzzi.Com da editör olmak istiyorsunuz? Blograzzi.com'a neler katabilirsiniz. Hangi çalışma saatleri size uygundur? Gibi.

Konu ile alakası olmayan not: Bu gece beraat kandili… Günahtan kurtuluş gecesi… Bu vesile ile bütün Blog Wolkanca okurları ve editörleri, yazarları haydi dua edelim, temizlensin günah defterleri… İyi kandiller…

Eski wolkanca.com’da Blograzzi editör arıyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blograzzi editör arıyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Blograzzi editör arıyoriçin 5 yanıt

nasıl bir çalışma olacak ki. ofis emi gidilcek. evden mi çalışılacak.
ayrıca editör derken sitenin genel işleri değil mi?
zamanı olanlara güzel bir fırsat.