Kategoriler
Blog

Merhabalar Wolkanca Ailesi…

Al BundyHerkese selamlar sevgili Wolkanca Blog okuyucuları,

Ben blogumuzun yeni yazarı Al Bundy. Al Bundy’nin kim olduğunu, ne olduğunu bilmeyenler için kısaca açıklayayım. Amerika’da 1987 yılında yayınlanmaya başlayan Married With Children (Evli ve Çocuklu) adlı efsane dizinin (1987-1997) baş rol oyuncusudur kendileri. Diziyi henüz izlememiş olan varsa, çok fazla şey kaçırmış demektir. Şu sıralar Cnbc-e kanalında dizinin 5. sezon bölümlerinin tekrarı yayınlanmakta.

Biraz da kendimden bahsedeyim. Bloga ağırlıklı olarak spor, oyun ve internet ile ilgili ilgi çekme ihtimali yüksek şeyler yazmayı planlıyorum. Seyrek olarak da olsa diğer kategorilere de katkıda bulunmaya çalışacağım.

Bu blogta bana yazarlık yapma fırsatı tanıyan Wolkan Abi’ye (intekim kendisi benden büyük) teşekkürlerimi ileterek ilk yazımı noktalamak istiyorum. ..

Umarım birbirimizi severiz 🙂 Tekrar selam…

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Merhabalar Wolkanca Ailesi… başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Merhabalar Wolkanca Ailesi…için 8 yanıt

hoşgeldin dostum seni aramızda görmek çok güzel yazılarını merakla bekliyorum.

arkadaşlar konuk yazar olmak isteyen arkadaşları değerlendiriyorum al bundy gibi zeki çevik atik 🙂 yani beni ikna edebilen olursa konuk yazar olarak blogumda yazabilirler.

al bundy hoşgeldin kardeş güzel yazılar yazman dileğiyle
"spor, oyun ve internet ile ilgili ilgi yazılar demişsin"
ilk spor yazını tuncay gitti diye yaz biz avrupa birliğine karşı olmak için duruyoruz ama bizim futbolcular avrupaya kaçıyor ben galatasarylı olarak üzüldüm ama bu 2007-2008 sezonun da tuncay yok millet hadi kurtulduk ama bu kez roberto carlos var. 2007-2008 sezonun da lig çok renkli olacak yine hadi hayırlısı

evet cemil olabilir, fikrin için sağol. sanırım yazacağım tuncay'la iglili birşeyler…

adamım al bundy'nin ismini iyi bir şekilde taşı. unutma ki o isim çok ağırdır ama altından kalkıp al bundy gibi bizlere kendini hayran bırakacağına da eminim. hayırlı olsun.

merak etme kendisinin büyüklüğünün farkında, felsefesinin bilincindeyim erdal kardeş 🙂