Kategoriler
Blog Internet

Merhaba dünyalılar

Arkadaşlar merhaba, ben Mehmet Ali Arslan an itibariyle burada yazar olmuş bulunmaktayım. Merak eden varsa söyleyeyim teknobilim.net editörüyüm. Kaan gibi, Blogcubul’daki bir ilanla geldim buraya. Umarım yazılarımı beğenirsiniz.

Haftada en az 2 kez bilgisayar başında sabahlarım. Onunla olan dostluğumuz çok uzun yıllar önce başladı. Hedefim google aramalarında üst sıralara çıkarak saçma içerikler bulunduran sitelerin önüne geçmek. Hobilerimden bazıları, internette sörf yapmak, gerçek zeminde koşmak, şiir yazmak, müzik dinlemek, sinemaya gitmek. Oğlak burcuyum doğal ortamları severim. Teknoloji tutkunuyum, her gelişmeden haberim olur. Metafizik hakkında kitaplar okurum, kişisel gelişime önem veririm. Sadece strateji ve yarış oyunları oynarım. Kısaca ben buyum, nice yazılarda buluşmak üzere sevgiler, saygılar.

Eski wolkanca.com’da Merhaba dünyalılar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Merhaba dünyalılar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Merhaba dünyalılariçin 7 yanıt

aramıza yeni arkadaşların gelmesi çok hoş, değerli yazıları ile blog wolkanca okurlarına seslenecekler. hep beraber daha iyiye inşallah.