Kategoriler
Blog

Yeni temamıza kavuştuk

Sonunda karar verdim ve seçimimi Derek Punsalan'in tasarımı olan 5thirtyone temasından yana yaptım. Daha öncede dediğim gibi o kadar güzel WordPress temaları varki seçim yapmakta bir hayli zorlandım. Bu temayı tam 5 saatte kullanıcıya görünen bölümlerin %75’ni kendim bizzat Türkçe’ye çevirdim her hakkı bana aittir 🙂 Ek$ici arkadaşa duyrulur tamamen Wolkanca ürünü yani 😀 .

Temanın değişiminde bir sonraki adım butonları, grafik kısmını ve yazı tip, renklerini değiştirme, bu aşamada önümüzdeki hafta yapılır.

Temayı seçmemde bana fikirleri ile yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Wordpress 5ThirtyOne v2.0

Eski wolkanca.com’da Yeni temamıza kavuştuk veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yeni temamıza kavuştuk için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Yeni temamıza kavuştukiçin 6 yanıt

çok güzel yeni tasarım… alışmamız zor olcak ama olsun.başarılar… 😉

smileyler çok şeker bayıldım
:spammer: 😛 acman: :ban: :satansmoking:
çok hoşlar ya
:turtle: kaplumbağa bile var 😀 😛

sağ tuşu nie kilitledin yaw 🙁
ne güzel smiley alıcaktım burdan 🙁

selam abi

grid focus mu yoksa diğer temayı mı kullanmayı düşünüyorsun? bende dereki uzun süredir takip ediyorum bir ara temanın aynısnı yaptırmayı düşündüm copyright olayı yüzünden yapılamadı..

yinede hayırlı olsun