Kategoriler
Eğlence

İzledim: La casa de papel

Profesörümün vardır bir bildiği.

Bir diziyi izlememiş olmanın verdiği mutluluğu bilenler bilir, onu yaşadım geçen günlerde.

İlk 2 sezonu bir İspanyol kanalında sonraki 3 sezonu da Netflix’de yayınlanan dizinin sezon finalini bugün itibariyle izlemiş oldum, diğer sezonları geçtiğimiz yıllarda izlemiştim.

Benim için harika bir deneyimdi, 5. sezonun son 5 bölümünde özellikle Tokyo’nun ölümünden sonraki her bölüm ağladım diyebilirim, olağanüstü bir son 5 bölümdü. Hele ki bu ekonomik kriz ortamında daha da anlamlı oldu.

Olağanüstü bir dizi, artık gerçekte de Profesör deyince ilk akla gelen kişilerden biri olan deli dahi adamın hikayesi insanı içine çekiyor ve sarıyor, izleyici olarak hep ona güvenmek ve “profesörümün vardır bir bildiği” diyerek izliyorsunuz.

Gerçekten vaktim olsa her karakter için birer sayfa yazabilirdim emin olun, Profesör, Alicia, Berlin, Palermo, Tokyo, Lizbon, Helsinki… Unutmadan Helsinki adamdır çünkü gazetecilerin; “-Helsinki olmasaydınız hangi şehri seçerdiniz?” sorusuna “İstanbul” diyerek cevap vermiştir.(as bayrakları emojisi).

Tavsiye ederim, genç arkadaşlar için özellikle manitacılık mevzularında iyi gider. IMDB’de puanladım.

La Casa de Papel: 5. Kısım İlk 5 Bölüm | Resmi Fragman | Netflix
La Casa de Papel | 5. Kısım – Son 5 Bölüm | Resmi Fragman | Netflix
iyi ki izlememişim, merhaba la casa de papel 5. sezon

Dizi hakkında tüm detaylara https://tr.wikipedia.org/wiki/La_casa_de_papel sayfasından ulaşabiliyorsunuz. İspanyol arkadaşlarımı tebrik ediyor ve selamlıyorum. filmloverss.com çok başarılı bir site onları da buraya linkleyeyim: https://filmloverss.com/la-casa-de-papel-5-sezon-hakkinda-bilinmesi-gerekenler/

Bu arada bu yazımı köyde elektriklerin olmadığı powerbanklerin sayesinde yazıyorum, diziyi de superbox’ı powerbank ile çalıştırarak izledim zira sürekli gidip geliyor.

Kategoriden(Eğlence) başka konular:

wolkanca.com’da İzledim: La casa de papel veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İzledim: La casa de papel için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.