Kategoriler
Blog

Blogger Draft yenilikleri herkesten önce siz deneyin

Blogger Draft, bu yeni blog oyuncağı Blogger kullanıcılarının Blogger'ın yeni özelliklerini herkesin kullanımına sunulmadan test edebilecekleri bir platform sunuyor. Blogger Draft'ın gadgetler’ini denemenizi öneririm.

Blogger Draft


Kısaca Blogger Draft blogunuda yazdığına göre olay şu; sizin gerçek blogger blogunuzun bir kopyası olarak çalışıyor buradaki blogunuz ve üzerinde denemeler yapabiliyorsunuz. Blogger Draft Türkçesi Blogger Taslak.

Eski wolkanca.com’da Blogger Draft yenilikleri herkesten önce siz deneyin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogger Draft yenilikleri herkesten önce siz deneyin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

tavsiyene uyuyorum ve blogger'a taşınıyorum 😉
çalışmalarım başladı 😉 pek yakında görücüye çıkartıcam içime sindiği ve blogger' ı çözdüğüm taktirde 😯 bu bahsettiğin şeyide kullanabilirm 😉

kesinlikle lady blogger a geçmen çok iyi oldu bunu çokdefa yazdım yine burada yazayım. blogger da yazdıklarını daha sonra belki wordpress e terfi edersen wp ye aktarmak çok basit. blogger çok güvenli ve kullanışlı.

e iyi de bunu bilmeyen yokki!

biraz hatta biraz değil baya eski bir haber olmuş. yanılıyor muyum?