Kategoriler
Konuk Yazar

Blogcu Forumu açıldı

Ne zamandır aklımda olan ve en sonunda fırsat bulup hayata geçirmeyi başardığım, blogcu dünyasına yeni bir soluk olacak bir alan "Blogcu Forumu" açmış bulunmaktayım. Bu forum tamamen blogcular ve blogcu olmayı isteyenler için açılmıştır.

Bilirsiniz blogcuların toplanıp da birbirleriyle kaynaşabilecekleri, destek alabilecekleri ve yeniliklerden haberdar olabilecekleri böyle bir yerleri yoktu. Şimdi ise blog dünyasına yeni bir kapı aralanıyor.

Forumda doğallığı ve içtenliği sürdürmeyi hedefliyoruz. Zaten artık çoğu blogcunun, benim gibi yarıştırılmaktan ve hep aynı blogların listelere yerleşmelerinden sıkıldığını düşünüyorum. İşte Blogcu Forumunda bunlar olmayacak. Herkes kendi adıyla ve bloguyla bizzat bulunacak. Hem yeni blogcularla tanışacaksınız hem de bilgi paylaşımları artarak sürüp gidecek.

blogcu forumu

Blogcu Forum şu an itibariyle (doğal olarak) boş ama zamanla dolup taşacağından eminim. Her zaman hasret kaldığım ve biliyorum ki çoğu blogcunun da istediği böyle bir alanın, herkese hayırlı ve uğurlu olacağını düşünerekten bütün blogcuları yeni forumumuza bekliyorum.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Blogcu Forumu açıldıiçin 37 yanıt

ferhad abi ee yok düşündüğün gibi birşey değil çğırından çıkacak gibi olursa anında o üyeyi banlarız uyarı bile vermeyiz.uyarı verirsek tmm der ileride tekrar yapar buda saygınlık kalitesiyle oynar.o yüzden banalrız yani çıkmaz küfürlü mesaj olas editlemem anında silerim bunu tüm moderatörler arkadaşlarımızda gülşah ablada yapar.

aslında o kadarda yeni değil forum.yani boş diyil içi 😀

yeri geldiğinde matraklık yeri geldiğinde eleştiri ne ararsanız var bu forumda.tavsiye ederim. bu arada wolkanca abi sana daha sık forumda görmek isteriz.

şey logo yapabilenimiz yok sayın deniz akın bunu için bir çok çalışma yapıldı ama en uygunu moderatörümüz amcronun yaptığı bu logo oldu.inşalalh birileri yaparda bizde onu kullanırız belkim.

teşekkürler arkadaşlar. güzel goruslerınız ve elestırılerınız ıcın. @deniz ve uğur
logo konusunda ilk yapılan logo bu. ama daha iyisini yapan olursa onu koyarız biz herşeye açığız 😉

bu arada bu yazıyı ben yazdım volkan değil 😀 😀

@turklerklani, sana katılmıyorum 🙂 bence forumların kralı smf dir ondan sonra vbullettin gelir, ha paran varsa vbseo alırsan en kralı vbullettin dir ki zaten bunlar da .php ile ouşturulmuş scriptler dir 😉

o kadar phpbb kullandım ama hala sevemedim şu mereti…

kral smf! 😀

ya of amma takıldı bu forum cinsine ya 😀 maksat paylasım maksat guzellık maksat yardımseverlık maksat blog maksat muhabbet yahu. bosverın cınsını 🙂 baksanıza buradakı yorumlarda bıle ne cok degısık dusunce oldu. bırının begendıgını dıgerı begenmıyor 😉

forumumuz değerlidir. değeli kalacak. ayrıca keşke bloggerforum olsaydı blogcu adını sevmemde 😛

forumun 2. üyesi, yoğun üyesi, sık gelemeyen üyesi, moderatörü gürkan biçer yorumunu gururla sunar 😀

volkan smf kursaydın ya..phbb ye nazaran daha iyi..
benim tavsiyem smf'ye uyarlaman.

ama yine de hayirli olsun.

phpbb forumlar içinde seo eklentisi var.he vbulletinlerde plugin işlemi kolay o başka ya da en kolay eklenti smf forumalrına yapılıyor bir forum kurmuştum ben smf için bir hosta orada kontrol panelinden eklentiyi eklemek mümkünündü forumundan çıkmadan.bunların vb ve phpbbye de gelmesi gerekli ama seo kousunda tüm forumların en iyi seo plugini var.

bence de smf ücretsiz forum seçeneklerinde en iyisi.
vbulletin'in çok profosyenel bir sistem fakat ücretsiz değil.
ileride reklam geliri olursa gülşah vbulletin'e geçirebilir.
logo evet berbat, zaten baştan sona amatör her şey, forumdaki üyelerin blogları da berbat (: bu blog da berbat mesela.

@tamkarisik
bir şey değil.

ehe volkan abi şu phpbb den anlıyorsan eğer birazcık seo eklentisini felan yapsan 🙂 .birde temayı blogculara göre modifiye edebilsen süper olacak teknoloji+wy 🙂