Kategoriler
Blog

Blog ödülleri: yeni blog oyuncağınız

Aslında şüpheleniyorduk biz, var bir işler bunlar yine bir işler çeviriyor diye söyleniyorduk. Blog Ödülleri imiş çevirdikleri iş. Dünyada örnekleri olan, işte her yıl belli kategorilerde yılın en iyi bloglarını seçecek bir platform şeysi. Adamlar haklı, Pcnet dergisinin geçen ayki sayısında kafasına göre en iyi blog seçmesinden etkilenmiş ve söyle düşünmüş olmalılar “ulan birileri çıkıp –kim lan sizin en iyileriniz diye sorsa cevap veremeyeceğiz”. Blograzzi’nin iyi yönetilemeyen dandik bir servis olduğu ortaya çıktıktan sonra blogodulleri.com Türk blogosferine taze nefes ve heyecan getirecek diye düşünüyorum, çünkü arkasında işini severek yapan kaliteli insanlar var.
Blog Ödülleri şeysinin blogu var diğer tüm detayları orada yazıp duruyor amcamlar. [via] Facebook grubu bile var, feysbukta grubu olmayana kız bile vermiyorlar.

Blog ödülleri

Blog Ödülleri her yıl geleneksel olarak gerçekleşcek ve internet kullanıcıları oylarıyla kategorilerin en iyilerini belirleyecekler. Yurt dışında da benzer örneklerinin olduğu Blog Ödülleri yalnızca Türkçe içerikli blogları kapsayacak.
Blog Ödülleri ne kayıtlar 01 Nisan 2008 tarihinde başlayacak ve 15 Nisan 2008 gecesi sona erecek. Aynı gece başvuruların sona ermesiyle birlikte oylama süreci başlayacak. 15 günlük süreçte de internet kullanıcıları kategorilerdeki sevdiği bloglara oy vererek onları üst sıralara taşıyacak.
10 ketegoride olmasını planladığımız Blog Ödülleri nin yalnızca bir internet üzerinde kalmayacak ve ödüllerin sahiplerine verileceği bir gece düzenlenecek. Mayıs ayının ilk yarınsında yarısında planladığımız gecede dereceye giren bloglar açıklanacak ve ödülleri sahiplerine verilecek.

Blog ödülleri