Kategoriler
Ivır zıvır

Bir WordPress blogu var diye

Bir yerde gördüm bir denyo bir blogu var diye kendisini bilmem ne sanıyor diye yazmış. Bu mahlukat gibi düşünen beyinler şöyle de yazmıştı bir yerlerde ki bu eleman da aydın denilenlerden idi;

"Ülkenin aydınları, yazarları, şairleri, bilim adamları ve Türkçe sevdalısı her yaştan insanlar, hatta köylüler Türkçe'yi ve Türkçenin geleceğini konuşmak, tartışmak üzere ilk kez böylesine geniş katılımlı bir toplantıda bir araya gelmişlerdir."

Bu ne demek biliyor musunuz? Yani "her yaştan insanlar, hatta köylüler". Bu şu demek, insanları sınıflayan, onları kategorilere alıp değerlendiren o eski kafa yapıları hala ve daha da etkin belki günümüzde varlar.

Bu elemanın hatta köylüler kelimesi yerine hatta bloggerları koyabilirsiniz, aynı şey, kafa yapısı aynı kelime değişik sadece.

Bu düşüncedeki hödükler minik bok çukurlarında kahrolsunlar, bu tür insanları burada lanetliyorum.

Bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkün!

turk-bayrak

Eski wolkanca.com’da Bir WordPress blogu var diye veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bir WordPress blogu var diye için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bir WordPress blogu var diyeiçin 1 yanıt

çok doğru bir dille yazılmış herkesin dile getirmeye korktuğu bir "ıvır zıvır" konusu olmuş. bence güzel de olmuş. çok doğru söylüyorsunuz, bu ülkenin köylüsü bu ülkenin vatandaşıdır ve bu ülkenin dilini konuşan insanıdır… yarın bir gün "blogcu" kelimesi ile değişmemesi içten bile değil…