Kategoriler
Kültür sanat Medya

Bir gün sizde milli olacaksınız

Neşeli Gençlik
Neşeli Gençlik
Gençlik filmlerini severim çünkü çok hareketli, heyecanlı ve bol kahkaha oluyor. Filmin usta yönetmeni Mesut Taner‘in, bir diğer filmi Hasan B. Turhan'ın senaryosundan uyarladığı 18′ler Takımı adlı filmi ile birlikte bu filmle iddalı geliyor. Her ne kadar ülkemizde flört edenleri bile yerin dibine sokan bir zihniyet olsada film amerikan pie tarzı filmlerin türk versiyonu şeklinde sunuyor içeriğinde cinsellik komedisi ve genç dinamik bir kadyroya sahip olması dikkatimi çeken husulardan. Benim gibi hareketli, eğlenceli gençlik filmlerini sevenlerin mutlaka izleyeceği şubat ayını ısıtacak filmlerden diyorum. Film Deren Medya tarafından sunuluyor. Filmin fragmanı elime ulaştığında buraya koyacağım.

Ha bu arada Adana seyehatimde M1 Real alışveriş merkezinde bulunan Cinebonus sinemalarında Dünyayı kurtaran adamın oğlu adlı filme gittim çok eğlendim öncelikle Cinebonus'un sinema salonlarının gittiğim en konforlu sinemalardan olduğunu belirtmek istiyorum, ayrıca içeri kamera sokup filmin bir kısmını kamerama kayıt ettiğimide itiraf ediyorum 🙂 ama kayıt sadece hatıra olsun diye. Dünyayaı kurtaran adamın oğlu filmi için diyecek pek fazla bir şeyim yok, M.Ali Erbil Pascal Nouma olayı bitirmiş Deniz Seki cabası. Pascalın replikleri gülme krizlerine sokuyor en fenasıda Seni bu gemiye kaptan yapanın 🙂 . Bol sinemalı yıllar.
Orjinal Adı : Neşeli Gençlik Gösterim Tarihi : 09.02.2007 Tür : Komedi Yönetmen : Mesut Taner Görüntü Yönetmeni : Sinan Güngör Müzik : Murat Özdemir Yapımcı : Hasan B. Turhan Yapım : 2006, Türkiye, 95 dk
Web site:
Neseligenclikmovie.com

https://www.youtube.com/watch?v=HSuD1N7g3Ck

Eski wolkanca.com’da Bir gün sizde milli olacaksınız veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bir gün sizde milli olacaksınız için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

dünyayı kurtaran adam filmindeki bir repliği daha yazayım bunada çok güldüm:

yıl 2050 türk uzay birliğinin uzay mekiğinde mürettabattan biri bulmaca çözüyor,
soru= soldan sağa 2 harf, türkiyenin 100 yıldır girmeye çalıştığı yer?
cevap= bunu bilemeycek ne var tabii ki ab .

fragman elime ulaştı fakat bana deren medya dan gönderilen fragman dvd formatında olduğu için bunu avi veya mpeg e çevirerek youtube ye koymak gerek bunun içinde vaktim olmadı biraz geciktik du bakalım bu hafta sonu belki.

adana'ya geliyosunda bir haber verir abi insan, wordpress t-shirtünü alıp resim falan çekerdim. ehehe