WordPress kullanan popüler markalar

popularbrandsWordPress bir blog veya herhangi bir içerik sitesi için muhteşem bir yazılım bu aşikar ve bildiğiniz gibi WordPress açık kaynak bir yazılım. Açık kaynak yazılımlar popüler markalar ve büyük şirketler için güvensizdirler, bu ne kadar aptalca da olsa onlara açık kaynak olan yazılımlara güvensiz derler.

Fakat WordPress bu "açık kaynak güvensiz" tabirini baş aşağı eden bir yazılım olduğunu işte aşağıda listelemiş olduğum 10'dan fazla popüler markanın kullanmasıyla ortaya koyuyor.

1. Ebay

Ebay

2. Yahoo

Yahoo

3. Digg Blog

Digg

4. Ford

Ford

5. Wall Street Journal

Wall Street Journal

6. Sony

Sony

7. People Magazine

People's Magazine

8. Samsung

Samsung

9. Playstation

Playstation<

10. NYTimes Blogs

NYTimes

11. Wired

Wired

12. Mozilla Firefox

Firefox

13. Giga OM

Giga Om

14. CNN

CNN

15. Network Solutions

Network Solutions

16. Flickr

Flickr

17. Download.com

Download

18. Ben & Jerry

Ben & Jerrys

19. cPanel

cPanel

20. General Electronic (GE)

General Electronics

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

wordpress çok tutulmaya başlandi. buda büyük web siteleri kullandıkça kalitesini gösteriyor.

wordpress güzel fakat bir de cpu sorunu olmasa daha güzel olacak. ayda 200 lira sunucu parası vermekten bıktım. kazandığımı sunucuya veriyorum. çözümü olan var mı bu konuda?

blogger'e geçmeyi düşünüyorum ben de fakat içeriğim ne olacak 15 bin tekil hitim var hepsi birden giderse yanarım ben. 🙂 senin gibi yapmayı düşündüm ama bir türlü mantığını çözemedim. 🙂

turgay wp super cache pluginin var mı. phpnin yükünü alır…

internette canlı sunum duydunuz mu daha önce? web sayfamıza bir bay veya bayan geliyor ziyaretçiler sayfayı gezmeden o sayfada ne var ne yok bize güzelce anlatıyor işte bu teknolojiyede sunumax deniyor.

sunumax nedir?

sunumax internet tabanlı bir servis olup web sayfanıza şirketinizin kimliğini yansıtacak gerçek bir karakter koymanıza yarar. kurum kimliğinizi ancak sizin belirleyeceğiniz gerçek insanlar yansıtabilir; animasyonlar değil. sunumax, sizin belirleyeceğiniz insanları kullanarak sitenizin etkileşimini arttırıyor. ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmak için, sunumax’ın size sunacağı modellerden birini kullanabileceğiniz gibi, kendiniz veya belirleyeceğiniz başka kişiler de gerekli tanıtımları yapabilirler.

ortalama bir ziyaretçi web sayfanızda 30 saniye den fazla dolaşmıyor. eğer bu kısa zaman içinde ziyaretçilerinizin dikkatini çekemezseniz, bu satış potansiyelini boşa harcamış olacaksınız

bu hizmeti kullandığımdan dolayı sizlerle paylaşmak istedim. umarım sizlerde beğenirsiniz.