Kategoriler
Gündem

Başbakan Eskişehir’de (olacaktı!!)

Bugün Başbakan Tayyip Erdoğan Eskişehir’e gelip Eskişehir CarrefourSA’nın ve Akfen GYO şehir otelleri zincirinin üçüncü halkası, Ibis Eskişehir Otel’in açılışını yapacaktı. saat 2 ’de vilayet meydanında konuşup açılışları gerçekleştirecekti ama şuan saat 16:00 hala gelmedi. O gelecek diye Tramway çalışmıyor sabahın 10’un beriyollar kapalı yani . Başbakanımız galiba Eskişehir’i sevmiyor.. Sebebini bilyorum ama neysee.. Sözünde durmasını beklerdik Eskişehir halkı olarak.. Bakalım gelişmeler ne olacak yorum olarak yazarım..
Bugün birde Açıköğretim sınavları vardı, umarım sınav yerlerine yetişebilmişlerdir, hepsine buradan geçmiş olsun diyorum inşallah güzel geçmiştir sınavları.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Başbakan Eskişehir’de (olacaktı!!) başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

kız ne kandırıyon bizi muzlupasta bak gelmiş işte adam sen de çok sabırsızzın cnm.

geldi geldi… saat 17:00 de 🙂 konuşmasını yaptı açılışları da yaptı eskişehir- ankara havayolunu haziranda açıcam dedi gittii

14 de dil kursum wardı aceleylen 13.40 gibi ewden çıktım neyse dedim tramwaya atlar gideriz ahanda bir baktım tramway kapalı tayyeap gelcek 17.30 a kadar kapalı dio pankart aslmışlar kocaman ahanda dedik yürüyelim madem belediyenin önüne geldim polis barikat kurmuş millet sıraya girmiş herkesi arıyolar yanaştım polise abi yuh çarşıya gitmek içinde mi aramadan geçicez polis baştan bir afalladı ben manisadan geldim dio e dedim abi manyak mısın çarşıya diom gitçem aramanız mı lazım adam tutturmuş bir ben manisadan görevli geldim sora sora kendine gelir oldu ha hemşerim biz sadece burayı tuttuk ara yoldan gidebilirsin çarşıya dedi saol hocam dedik uzaklaştık da gene geç kaldık iş mi şimdi bu tayyeap ne kadar ayıp ne yaptın tayyeap kalbimi kırdın tayyeap 😀

ahbe kardeşim adam şehit analarının kalbini kırmış seninkini kırsa ne olucakkii dua et sanada al ananıda giiittt laaaaaaannn dememiş eeee nede olsa kabadayı arkadaşımız teyyepp beeeyy 🙂

tayyip erdoğan yerine, rahmetli bülent ecevit olsaydı, tramway 2 gün kapalı kalırdı 🙂

geldi de ne oldu, ha bire yol yaptıracakmış, tamir edecekmiş etmiş vb. şeylerden bahsetti.lan yol yaparak gelişen kaç ülke görülmüş.hızlı tren olayı mükemmel ama karayolu yapımı yerine de demir yolu yapımı deseydi.demir yolu yapımı daha masrafsız, daha kullanışlı, kullananada ucuz bir taşıma türü.tek bir hızlı tren yetmez. ayrıca yılmaz büyükerşen konuşma için çıkarken de bulunduğumuz yerde sadece 5 kişi alkışladık. kim bilir millet ne düşündü 🙂 iyi ki konuşmasını bitirdiğinde daha fazla alkış aldı yoksa orada 5 kişi bir garip olmuştuk.tabi tayyep çıktığında da millet alkışlarken biz bir daha alkışlamamaya karar verdiğimiz için alkışlamadık.
tramvay konusu da iyi olmadı birçok kişiye iş çıkardı.
ayrıca sınavlar da iyi sayılır. en azından sınavda iyi idi sonuçlar geldiğinde de iyi olur. yoksa iölp1'e seneye de devam.