Kategoriler
Konuk Yazar Kültür sanat

Atamızdan Kalanlar

İzmir Underground'dan Kim, pop dünyasından Serkül'le beraber yaptıkları Atamızdan Kalanlar adlı parçaya klip çektiler.
Parçada ülkemizin gidişinden, olup bitenlerden, söylenen yalanlardan bahsediliyor. Ben dinledim çokta beğendim, böyle anlamlı bir parçayı kim beğenmez ki? Klibi izleyin ondan sonra anlatmak istediklerimi ben anlatmadan anlayacaksınız, bundan eminim.

İzmir yeraltından Kim, Popstar yarışmasının tanınmış yüzlerinden Serkül ile yaptığı “Atamdan Kalanlar” isimli düet çalışmasıyla karşınızda. Parçanın sert bir tavrı ve barıştan yana mesajları bulunmakta. Çalışmanın altyapısı Salt Empoze'den Kupa-A'ya ait. Parçanın vokal kayıtları ve diğer prodüksiyon işlemleri de Salt Production'da gerçekleştirilmiş. Keyifli dinlemeler.
Kim feat. Serkül – Atamdan Kalanlar
Video klip:

Eski wolkanca.com’da Atamızdan Kalanlar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Atamızdan Kalanlar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.