Kategoriler
Gündem

Aponun deprem korkusu

Terörist Öcalan, İmralı ceza evinin hasarlı olduğunu idda ederek yeni ceza evi istemiş.
terorist başı öcalan

İmralı’da çarptırıldığı ömür boyu hapis cezasını çeken teröristbaşı Abdullah Öcalan, Gemlik Körfezi’nde salı günü meydana gelen 5.2 şiddetindeki depremde cezaevinin hasar gördüğünü öne sürerek, yeni bir cezaevi binası yapılmasını istedi. Avukatları dün Öcalan’la görüştükten sonra DHA'nın sorularını yanıtladılar. Öcalan'ın depreme kitap okurken yakalandığını belirten avukatlar, Müvekkilimiz 17 Ağustos depreminde çatlaklar meydana gelen cezaevi binasında hasarın daha da büyüdüğünü söyledi. Olası bir depremde, cezaevinin yıkılmasından endişe ettiği için kendisi için yeni bir bina yapılmasını talep etti dediler.

Soyleyelim hemen Veli Göcere yapsın şuna bir tane bina.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

Aponun deprem korkusuiçin 15 yanıt

wolkanca apoya da göstermek lagzım şerefsize şimdiye kadar abd binladini yakalasaydı idam etmişti bizi gelince yok siz idam edemezsiniz ulan bu herifin yatamya bile haysiyeti olmamalı hala şehit anneleri aglarken bir de kalkmış yeni cezaevi istiyor bunu savunan avukat bile vatan hayini şerefsizler görün bakın bu hükümet buna yeni hapishane bile yapar.

gebersin pez….. o…. ç….
az bile bunlar.. hakikaten yapsın veli göçer de kalsın altında ölmesin inin inim inlesin her şehidimiz için günlerce acı çeksin sinirlendim şimdi yaa

ölmesin sakın fosili bile yasatılsın ve yaşayacak her türk evladına onun varlıgıne kadar insanlık ayıbıysa okadarda kahraman sayılmasın kendi gibilere. ibret olsun cihana gelen her insan. biz yakaladık sıra sizde milliyetçi olun milletimizi her daim svunun.

ya allah askına yapmayın adam zaten kral ama sefil kral nasıl olsa öbürtarafta binaya gerek kalmıcak

öcalan, meclis gündemine taşınıyor

dtp genel başkanvekili nurettin demirtaş, bölücü terör örgütü başı abdullah öcalan’ın imralı’daki koşullarını tbmm gündemine getireceklerini açıkladı.

demirtaş, dtp genel merkezi’de genel başkan yardımcısı selma ırmak ile birlikte bir grup gazeteciyle sohbet etti. "bizim son dönemde üç gerçekliğimiz var bunlardan ilki öcalan gerçeği" diyen demirtaş şunları söyledi:

"bu gerçek görmezden gelinirken bununla bağlantılı olarak kürt dili kürt kimliği yok sayılmaya çalışılıyor. imralı koşullarının incelenmesi gerekiyor. öcalan üç kez hücre cezasına çarptırıldı ve gayri insani koşullarda yaşıyor. meclis açıldığında grubun vasıtasıyla görmezden gelinen gerçekleri meclis’e taşıyacağız. imralı’da neden özel bir statü uygulandığını; neden özel bir yöntemle orada tutulduğunu ilgili komisyonlarda gündeme getireceğiz. öcalan barışçıl mesajlar vermesine rağmen hücre cezasına çarptırılıyor. bu seçmenleri ve toplumu rahatsız ediyor. bizi de zor durumda bırakıyor."

bence bu hayvanı ki hayvanlara hakaret olur özellikle depremin en hasar gösterdiği bölümde tutmak ve kurban olduğun allahım adalet varsa onun olduğu yerde depremin en şiddetini göstersinki ve oda enkaz altında kalsın. kalsın ama gebermesin çünki gebermek ona kurtuluş olur orada ölmeden aç susuz vucudu kırık içinde günlerce taki geberene kadar o acıların en büyüğünü çeksin devlet aslında devlet olsun bu şerefsizi gebertsin avrupaya yaranmak bizim neyimize

allah senin karartini kaybede cehenemin en dibine gidesin insanligin en aşaglik köpegi sana bir it kulübesi yaptirdik cehenemde. seni kahpenin dogurdugu seni hemi bide utanmadan sikilmadan başka yer istiyon bence şansini fazla zorlama.ordaki inden çikarsan vay senin haline köpek seni.

şerefsiz kavat piç oğlu piç apo pici gebereceksin ah benim elime versinler varya seni apo pici güzel bir işkence yaparım bir gün boğazına ipi taktırıp sürütürürüm apo pici parmak larını testereyle kestirim kulaklarını keserim kor pıçanan keskin pıçak olursa acı vermez en sonunda kızgın bir demirle dağladırırım her tarafını niye bir kor pıçak bogazını kesip atacaksın apo kavatını piç

duvar mı yapılacakmış o duvarın altında kalası israilin yaptığına pustlar ses çıkarmazken insan hakları uyurken biz insanlarımızı şehit eden kavatı korumaya alacaz ve buna rağmen insan hakları bizi denetleyecek ölemi heyyyy insan hakları soytarıları kafanızı sadece bir tarafa dönük tutmayın işinize geldiği gibi davranmayın allah yukarda siz gittiğiniz yerde nası hesap vereceksiniz onu düşünün.

şu haberi okurken sinirden gözlerim doldu,bu varlığı insan demiyorum ben buna, konuşturan yaşatan ona şimdilik mühlet veren allahım şüphesiz onun cehennemdeki yerinide hazırlamıştır,dilerim allahtan cehennem ateşi yatağın olsun ,yediğin ateş içtiğin irin olsun!

bu …. ……. hala yasatıyo bu dewlet ama elbet bir gün sonu gelecek