Kategoriler
Gündem

Türkiye için 100 milyon mesaj

www.smsmese.org Logosu100 Milyon Mesaj Projesi Nedir?
100 Milyon Mesaj Projesi ile katılımı sağlanan her kişi için 9 meşe tohumunun 10 Milyar Meşe Projesi içinde toprakla buluşması hedeflenmiştir. Bağımsız bir proje olan 100 Milyon Mesaj Projesinde amaç yüksek katılım sağlanması ve reklam verecek sponsorlar ile meşe tohumlarının ekimi için gerekli desteğin teminidir.

Bu proje ile TEMA Vakfı 10 milyar meşe projesi; işbirliği içinde meşe tohumlarını toprakla buluşturacak. Tek yapmanız gereken projemize hiç bir ücret ödemeden katılmanız. Arkadaşlarınıza projemizi haber vermeniz.

Bu kampanyaya katılmanız için cep telefonunuzun olması yeterli. Zaten şu zamanda cep telefonu olmayan kalmadı. Tek yapmanız gereken şu linke(smsmese.org) ı ışınlanıp formu doldurmak. Kayıt olduktan sonra sizin telefonunuza 20 adet reklam maili gelecek. Bu size atılan reklam mesajlarının firmaları da Tema Vakfı’na para ödeyecek ve o parayla 9 meşe tohumu toprakla buluşacak. 20 mesajla uğraşamam mı diyorsunuz. O zaman yazık size derim. Çünkü günde kaç mesaj alıp gönderiyorsunuz. 20 mesaj okumadan silsen bile çok mu? Haydi madem maddi olarak bir yardımda bulunmuyoruz. Bari bu ücretsiz kampanyaya katılalım.

100 Milyon Mesaj!