Kategoriler
Gündem

Türkiye için 100 milyon mesaj

100 Milyon Mesaj Projesi Nedir ?
100 Milyon Mesaj Projesi ile katılımı sağlanan her kişi için 9 meşe tohumunun 10 Milyar Meşe Projesi içinde toprakla buluşması hedeflenmiştir. Bağımsız bir proje olan 100 Milyon Mesaj Projesinde amaç yüksek katılım sağlanması ve reklam verecek sponsorlar ile meşe tohumlarının ekimi için gerekli desteğin teminidir.

* Bu proje ile TEMA Vakfı 10 milyar meşe projesi; işbirliği içinde meşe tohumlarını toprakla buluşturacak.Tek yapmanız gereken projemize hiç bir ücret ödemeden katılmanız. Arkadaşlarınıza projemizi haber vermeniz.
bBu kampanyaya katılmanız için cep telefonunuzun olması yeterli. Zaten şu zamanda cep telefonu olmayan kalmadı. Tek yapmanız gereken şu linke ı ışınlanıp formu doldurmak. Kayıt olduktan sonra sizin telefonunuza 20 adet reklam maili gelecek. Bu size atıllan reklam mesajlarının firmalarıda Tema Vakfı'na para ödeyecek ve o parayla 9 meşe tohumu toprakla buluşacak. 20 mesajla uğraşamam mı
diyorsunuz.O zaman yazık size derim.Çünkü günde kaç mesaj alıp gönderiyorsunuz. 20 mesaj okumadan silsen bile çok mu? Haydi madem maddi olarak bir yardımda bulunmuyoruz.Bari bu ücretsiz kampanyaya katılalım.

Eski wolkanca.com’da Türkiye için 100 milyon mesaj veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Türkiye için 100 milyon mesaj için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Türkiye için 100 milyon mesajiçin 4 yanıt

hello! help solve the problem.
very often try to enter the site, but says that the password is not correct.
regrettably use of remembering. give like to be?
thank you!

hello, my name is richard and ı know you get a lot of spammy comments,
ı can help you with this problem. ı know a lot of spammers and ı will ask them not to post on your site. ıt will reduce the volume of spam by 30-50% .ın return ıd like to ask you to put a link to my site on the index page of your site. the link will be small and your visitors will hardly notice it, its just done for higher rankings in search engines. contact me icq 454528835 or write me tedirectory(at)yahoo.com, i will give you my site url and you will give me yours if you are interested. thank you

hi people!
the interesting name of a site – blog.wolkanca.com
ı recently 6 hours
sat in the ınternet so ı have found your site 🙂
the interesting site but does not suffice several sections!
however this section is very necessary!
best wishes for you!
forgive ı is drunk 🙂