Milyon dolarlık web adresleri

Mike Mann isimli arkadaş bir kaç sene önce seo.com alan adını 65+$ a satın aldı, şu anda seo.com'un fiyatı 5 milyon dolar. [via]

Seo.Com ve diğer Milyon dolarlık alan adları aşağıda listeli, gördüğünüz gibi akıllıca bir alan adı tescil ettirirsek çok paralar kazanabiliriz.

[via]

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Milyon dolarlık web adresleriiçin 11 yanıt

ee google da seo diye aratınca seo.com bir numara çıkmıyor bile nasıl bir seo sitesi bu :=)

bu arada misal ben entelektuel.com domainin yanına entelektuel.net i satmak için almıştım, 2005 sonlarında 2006 başında falan bin ytl verene satacaktım ama şimdi 1000 ytl verseler dahi satmam, ancak işte şoyle 8 bin ytl ye suzuki srad almama yetecek bir paranın yanında marmara universitesinde mali hukuk yüksek lisasn bedeli olan 6000 ytl bedeli olan 14.000 ytl verseler satarım.ilgilenen olursa maile sitemden iletişimden ulaşabilirler, esasında cidden çok istemiyorum, değil mi arkadaşlar?
yoksa yanılıyor muyum?

vay dostum amarat harika bir örnek evet entelektuel.net i iyi bir paraya satabilirsin evet güzel çok güzel arabayla bir tur atarım artık.

entellektuel.net değil entelektuel.net dir hata düzeltildi.

demokratpartisi.net demokratpartisi.org u da biz aldık ama ne mail atan oldu ne parayı soran ne bişe var bide adamlar giremedi meclise inşallah şöyle teknoloji ile ilgili biri başa gelirde biz de satarız domainleri

i really appreciate the post. it is nicely written and it contains many good things for me. i am glad to find your impressive way of writing the post. now it become easy for me to understand and implement the concept. this was actually what i was looking for, and i am glad that i finally came here!thanks for sharing such a informative post.

thank you
christin cleaner