Kategoriler
Internet

Video sitelerinden hit elde edin

Merhabalar: Bugün dikkatimi çeken bir konu hakkında sizlere yazmak istedim.

Video paylaşım sitelerinden bitanesine önceki gün bir video yükledim ve yanına da kendi adresimin bulunduğu bir not bıraktım.Bu not sayesinde sitemi dün itibariyle 195 ziyaretçinin ziyaret ettiğini gördüm.

Video futbolla ilgiliydi ve ilk günden bu kadar ziyaretçinin olması, sitemin şimdiye kadar gördüğü en yüksek değer oldu.

Bir çok kişi nasıl hit elde ederim sorularına cevap bulmaya dursun, biz blog yazarları da okunmak için neler yaparız sorunu sorarız.

Eğer bir web siteniz var ve sadece hit gelsin diyorsanız, güzel bir video ile, bu hiti çekebilirsiniz.

Benim eklediğim videoyu ilk gün için 891 kişi izlemiş (şuana kadar) bunun bana geri dönmesi de 195 olarak google analytics raporlarında belirtilmiş. Dikkatimi çeken konu ise, sitede geçirilen zamanların uzun olması. 195 Ziyaretçinin ortalaması ise 2 dakika olarak belirlenmiş.

Niyetiniz sadece hit ise, denemeniz gereken yollardan bir tanesi de bu olur diyebilirim. Ayrıca bir süre önce www.suatduman.com uzantılı yeni adresime geçmiştim, blogspot daki yazılarımı oraya taşımıştım bir bölümünü, yeni açılmış bir site içinde bu hitin gelmesi baya iyi olmuştu.

Eski wolkanca.com’da Video sitelerinden hit elde edin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Video sitelerinden hit elde edin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

ben bu yöntemi bayadır yapıyorum bazen yakalayamayacağım hitler gelebiliyor 🙂

bilindik bir yöntem fakat yayınladığımız video ile ilgili bir yazı/açıklama olmalı ki gelen okuyucu tatmin olsun.

@bebjo; evet ama bazı zaman sitede geçirilen süreler kısa olabiliyor benimkinde pek kısa olmadığı gözlemlendi ama hep böyle devam edecek diye bir şey yok..
@lowman: elbetteki bilgi notları bırakmak gerekiyor. ben ingilizce bir bilgi notu bırakmıştım. ve gariptirki gelen ziyaretçiler de hep yurt dışı kaynaklı..
@eylos: ben metacafe ve dailymotion ile denedim. youtube'de denemedim.
saygılarımla
suat duman

ayrıca; video sayesinde şuanki ziyaretçi de 20lerden 50lere çıkmış durumda. 2-3 gündür bu şekilde devam ediyor.
millet geliyor gibi ama bilmiyorum yani sitede kalma süreleri de azımsanacak değil. 2 dakikanın üzerinde duruyorlar.
hayırlısı bakalım; ama yabancılar ağırlıkta tabii ki