1 ay geri gittik

blogun veritabanını haşat ettiğimden dolayı 1 ay geri geldik 🙁 üzücü bir durum ama o 1 ay içindeki yazıları belki geri getirebilirim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

1 ay geri gittikiçin 17 yanıt

üzülmeye gerek yok biz wolkanca ailesi zaten 1 ay onceden gittiğimiz için şimdi durumlar sadece eşitlendi toparlarız…. 😉 😉 🙂

geçmiş olsun. benim bir çok kez başıma geldi. yapabileceğiniz tek şey, google belleğindeki sayfaları kullanıp, teker teker tarihine göre tekrar girdi olarak girmek. zahmetli gelebilir fakat sizin yararınıza olabilir.

ayrıca but tip sorunların yaşanmaması için kesinlike wp-backup eklentisini kullanmanızı örenirim. geliştirici'ler yer değiştirdi, ve başka bir geliştirici bakıyor artık bu eklenti. son sürümünde otomatik olarak her gün bir kere yedeğini alıp, ya sunucuya ya da belirlediğiniz bir e-posta'ya atıyor. bir çok kez bu sayede kurtuldum diyebilirim, ayrıca artık kadam da rahat bu gibi konularda.

kolay gelsin

ayrıca bir de unutmadan, gördüğüm kadarıyla feedburner kullanıyorsunuz. feedburner rss beslemesini belleğini tutuyor. google reader'e ekleyip, tüm yazıları görebilirsiniz. su an baktım mart ayına dahil tüm yazılar bellekte tutuluyor.

wolkanım nasıl yaptın böyle birşeyi ama böyle çok oynarsan olacak birşeydi bu durum. kardeş sen ayağını yere sağlam basarsın bir yedek almışsındır işallah baya yazı gitmiş neyse sen yedek almışsındır düzeltmek dileğiyle

öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum volkan abi.
ve sonradan bu durumun benim bir ara sitem de, sürüm yükseltmeye çalışırken (yalan olmasın) 4 aylık veya 5 aylık yazılarımı silmiştim. 🙂 üzücü tabii ki, yeniden geçmiş olsun.