Kategoriler
Eğlence

Disney+ Atatürk dizisi

Disney+’ta yayınlanması planlanan Atatürk dizisi, 29 Ekim’de “Tüm Türkiye’ye armağan” sloganıyla FOX’ta ücretsiz yayınlanacak.

Disney+’ta yayınlanması planlanan Atatürk dizisi, 29 Ekim’de “Tüm Türkiye’ye armağan” sloganıyla Türkiye’de Ulusal Televizyon kanalı olan FOX’ta ücretsiz yayınlanacak.

Aras Bulut İynemli’nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü oynadığı, Disney+ Atatürk dizisi platformda yayınlamaktan vazgeçildi şeklinde haberler geçtiğimiz haftalarda gündem olmuştu, şu an Disney+’ın diziyi yayınlayacağı net değil ancak Birsen Altuntaş’ın duyurduğu bilgiye göre dizi, Disney+ platformunda yayınlanmayacak ve 29 Ekim’de FOX TV’de yayınlanacak.

Kasım ayında da sinemalarda vizyonda olacağı duyuruldu. TV100’de yer alan habere göre; Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Sarp Akkaya ve İngiliz oyuncu Emma Watson gibi oyuncuların rol aldığı dizi, vizyonda seyircisi ile buluşacak.

Jahrein Atatürk Dizisinin Disney Plus’tan Kaldırılması Ve Ermeni Lobisi

Bilgiler netleştiğinde ve resmi açıklamalar geldiğinde bu sayfa güncellenecektir.

çok doğru söylemiş.disney herkesi atatürkçü yapmış bu yüzden disney’i kutlamak lazım.gerçi ben sahtesini ayırabiliyorum ama neyse görmezden gelelim 🙂

Resmi açıklamaya göre son durum; dizinin Disney+ platformunda yayınlanmayacağı ve 29 Ekim’de Fox Televizyonunda yayınlanacağı ve sinemada vizyona girceğidir.

Atatürk fragman

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı Atatürk filminin fragmanı 25 Ağustosta Aras Bulut İnemli’nin X hesabında yayınlandı.

1881’de doğdu… İlelebet yaşayacak… En büyük kahramanımızın milletimizi ayağa kaldıran tutkusu hep bizimleydi… Biz bir film yaptık; Onun fikirlerini, duygularını hissetmeye ve anlatmaya çalıştık. Ona ve eserine layık olabilmek hepimizin en büyük gayesi oldu. O zaman da, şimdi de, gelecekte de her zaman ATATÜRK… ♾