Kategoriler
Eğlence

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty; Black Ops Cold War oyunu hakkında geçtiğimiz günlerde ilk ipucunu yayınlayan şirket, yeni paylaştığı bir videoyla oyunu resmen tanıttı.

Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununu tanıttı. Call of Duty: Black Ops War’ın YouTube’da harika bir fragmanını yayınlayan Activision, oyunun Sovyet Rusya, Türkiye, Vietnam ve Doğu Berlin’de geçeceğini açıkladı. Oyunun Türkiye’deki bölümleri arasında ise Trabzon var.

2010’da oyuncularla buluşan Black Ops’un devamı niteliğinde olan yeni oyun, zombi modu ve multiplayer türünde de kendisini gösterecek. Bununla birlikte yeni oyunun, son günlerde Call of Duty: Warzone ile ilgili içeriklere sahip olması bekleniyor. Oyunun yüksek grafik kalitesine sahip olarak oyuncularla buluşması bekleniyor. Fragmanından yüksek aksiyonu belli eden oyunun, Call of Duty oyunları arasında adından söz ettirebileceği söyleniyor.

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR HİKAYESİ
Call of Duty: Black Ops Cold War, daha önce piyasaya sürülen Black Ops serisinin devamı niteliğinde olacak. Dünya ülkelerindeki siyasi ve askeri olayları konu alacak oyun; “Doğu Berlin”, “Sovyet Rusya”, “KGB karargahları”, “Vietnam” ve Türkiye’de geçecek.

Oyunun Türkiye’deki detaylarıyla ilgili şimdilik pek bir bilgi bulunmazken, fragmanın 48. saniyesinde yer alan “Trabzon belediye havalimanı” yazısı dikkatlerden kaçmadı.

Yeni Call of Duty oyunu sadece ABD’de veya Sovyet Rusya’da geçmeyecek. Acitivision’un açıklamalarına göre oyunda; Vietnam, Doğu Berlin ve Türkiye gibi bölgeler de yer alacak. Hatta oyunun fragmanında Trabzon Havalimanı, Trabzon Belediye Havalimanı adıyla bulunuyor. Buradan da oyunda Trabzon’da geçecek bir bölümün olduğunu anlıyoruz.

CALL OF DUTY: BLACK OPS COLD WAR NE ZAMAN ÇIKACAK? FİYATI NE KADAR?
Call of Duty: Black Ops Cold War’ın çıkış tarihi 13 Kasım olarak açıklandı. Oyun Standard Edition, Cross-Gen Bundle Edition veya Ultimate Edition paketleriyle tüm platformlarda satışa çıkacak. PC, Xbox One ve PlayStation 4 sahipleri oyuna 13 Kasım’da sahip olabilecekken, PlayStation 5 ve Xbox Series X için henüz bir tarih yok. Fakat Call of Duty: Black Ops Cold War yeni nesil oyun konsollarına da beklendiği üzere gelecek. Ön siparişe açılan Call of Duty: Black Ops Cold War’ın fiyatları ise şöyle:
PlayStation 4 – 499 TL
Xbox One – 499 TL
PC – 59,90 Euro (yaklaşık 520 TL)

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Call of Duty: Black Ops Cold War başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.